«Шахов- это человек с которым нельзя иметь ни каких дел», – Григорий Пригеба

Луганские политические страсти. Хроника-2018

 

 

Во время пресс-конференции Луганской территориальной (областной) партийной организации Радикальной партии О.Ляшка состоявшейся 1 февраля 2018г., посвященной последним событиям в Северодонецком городском совете (лишеним полномочий депутатов от РПЛ)  Григорий Пригеба заявил следующее:

 «Я единственное хочу сказать Сергею Шахову, как народному депутату, он себя проявил. Проявил сидя два дня, молча, наблюдая за этим всем. Для меня это очень не понятно. Конечно я понял, что это человек с которым нельзя иметь ни каких дел. Почему я это говорю, потому что буквально на кануне, перед Новым годом была встреча в формате с лидером Радикальной партии, с лидером народной перемоги, майбутним кандидатом и президентом с Олегом Валерьевичем Ляшко. Где жали руки. Даже Олег Валерьевич был благодарен за то, что к Алексею Ярошу и Гргорию Пригебе, к действующим депутатам есть доверие. И у Шахова вопросов не было. Говорит наооборот справляются- спасибо будем строить свою позицию именно на конструктиве. Это было до Нового года. В январе я тоже ездил, доложил о ситуации о необходимости проведения выборов досрочных. Потому-что, да действительно нет у нас большинства. Кстати Сергей Шахов меня лично просил, чтобы было вмешательство Олега Валерьевича Ляшко. И со спикером переговорить и с фракциями. Я все это сделал. Когда я доложил у Шахова почему-то за неделю поменялось…».

 

Першого лютого представники Луганської територіальної (обласної) партійної організації Радікальна Партія Ляшка дали прес-конференцію стосовно позбавлення депутатських повноважень депутатів Сєвєродонецької міської ради Григорія Пригеби і Олексія Яроша.Спочатку був опрелюдненний офіційний текст заяви до громадськості і ЗМІ, а потім екс-депутати Григорій Пригеба і Олексій Ярош дали прес-конференцію і відповіли на питання журналістів. ЗАЯВАЛуганської територіальної (обласної) партійної організації Радікальна Партія ЛяшкаЛуганська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка засуджує події, які відбулися в Сєвєродонецькій міській раді 30 та 31 січня. В результаті незаконних рішень ради та територіальної виборчої комісії законно обрані депутати від РПЛ Григорій Пригеба та Олексій Ярош були позбавлені депутатських мандатів та звільнені з посад заступників міського голови. На жаль, депутатський корпус Сєвєродонецької міської ради багато місяців не об’єднувався навколо вирішення нагальних питань життєдіяльності міста. Але виявилось, що об’єднання цілком можливе, але виключно заради переформатування груп впливу. І задля цієї мети в порушення вимог закону приймаються рішення, результатом яких стає просте позбавлення від незручних депутатів та управлінців.Всупереч законодавчій забороні членства депутатів ради у складі її виконавчого комітету, та заяв депутатів ради, що обіймають посади заступників міського голови про відмову входити до складу виконкому, Сєвєродонецька міська рада приймає таке рішення. Менше ніж за годину після закінчення сесії було проведено засідання територіальної виборчої комісії, на якій депутатів від РПЛ було незаконно визнано такими, що відмовились від депутатських повноважень. На сесії міської ради наступного дня Олексія Яроша та Григорія Пригебу звільнили з посади заступників міського голови.Сценарій цього незаконного перевороту був спланований та зрежисований представниками політичних партій Наш Край, Самопоміч, ВО Батьківщина та Опозиційний блок, які в результаті отримали контроль над виконавчою владою і позбавились незручних депутатів і керівників, що мають власну думку та щире бажання працювати на благо громади Сєвєродонецька.Незаконне включення депутатів від РПЛ до виконкому, нічні засідання ТВК с позбавленням їх депутатських повноважень, не дивлячись на публічну відмову порушувати закон та входити до складу виконавчого комітету – все в кращих традиціях рейдерських захоплень та псевдореферендумів.Луганська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка вимагає від Центральної виборчої комісії, обласної державної адміністрації та правоохоронних органів звернути увагу на політичне свавілля в Сєвєродонецькій міській раді та територіальній виборчій комісії, та вжити заходів щодо повернення ситуації в законне русло.

Опубліковано zaraz.info -сайт media 1 лютого 2018 р.

Смотрите вышеопубликованный спитч Г.Пригебы на видео ЗАРАЗ.ИНФО с 4-й минуты.

.

P.S. Редакция ЗАРАЗ.ИНФО готова предоставить информационную площадку для ответа (высказывания своего мнения) герою(ям) публикации. Читайте нас, пишите и сообщайте последние новости: https://www.facebook.com/zaraz.info/

 

Поділитися:
  • 5
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *