Луганські обласні радікали дали прес-конференцію стосовно позбавлення депутатських повноважень депутатів Сєвєродонецької міськради Пригеби і Яроша

 

Першого лютого 2018 року представники Луганської територіальної (обласної) партійної організації Радікальна Партія Ляшка дали прес-конференцію стосовно позбавлення депутатських повноважень депутатів Сєвєродонецької міської ради Григорія Пригеби і Олексія Яроша.

 

 

На заході спочатку був опрелюдненний офіційний текст заяви до громадськості і ЗМІ, а потім екс-депутати Григорій Пригеба і Олексій Ярош дали прес-конференцію і відповіли на питання журналістів і громадян.

 

ЗАЯВА
Луганської територіальної (обласної) партійної організації
Радікальна Партія Ляшка

Луганська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка засуджує події, які відбулися в Сєвєродонецькій міській раді 30 та 31 січня. В результаті незаконних рішень ради та територіальної виборчої комісії законно обрані депутати від РПЛ Григорій Пригеба та Олексій Ярош були позбавлені депутатських мандатів та звільнені з посад заступників міського голови.

На жаль, депутатський корпус Сєвєродонецької міської ради багато місяців не об’єднувався навколо вирішення нагальних питань життєдіяльності міста. Але виявилось, що об’єднання цілком можливе, але виключно заради переформатування груп впливу. І задля цієї мети в порушення вимог закону приймаються рішення, результатом яких стає просте позбавлення від незручних депутатів та управлінців.

Всупереч законодавчій забороні членства депутатів ради у складі її виконавчого комітету, та заяв депутатів ради, що обіймають посади заступників міського голови про відмову входити до складу виконкому, Сєвєродонецька міська рада приймає таке рішення. Менше ніж за годину після закінчення сесії було проведено засідання територіальної виборчої комісії, на якій депутатів від РПЛ було незаконно визнано такими, що відмовились від депутатських повноважень. На сесії міської ради наступного дня Олексія Яроша та Григорія Пригебу звільнили з посади заступників міського голови.

Сценарій цього незаконного перевороту був спланований та зрежисований представниками політичних партій Наш Край, Самопоміч, ВО Батьківщина та Опозиційний блок, які в результаті отримали контроль над виконавчою владою і позбавились незручних депутатів і керівників, що мають власну думку та щире бажання працювати на благо громади Сєвєродонецька.

Незаконне включення депутатів від РПЛ до виконкому, нічні засідання ТВК с позбавленням їх депутатських повноважень, не дивлячись на публічну відмову порушувати закон та входити до складу виконавчого комітету – все в кращих традиціях рейдерських захоплень та псевдореферендумів.

Луганська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка вимагає від Центральної виборчої комісії, обласної державної адміністрації та правоохоронних органів звернути увагу на політичне свавілля в Сєвєродонецькій міській раді та територіальній виборчій комісії, та вжити заходів щодо повернення ситуації в законне русло.

 

https://www.facebook.com/www.zaraz.info/videos/1979072292354968/

 

Читайте оперативні новини,  тут і зараз більше (повне) відео: https://www.facebook.com/www.zaraz.info/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *