Справа хабарника- виконувача обов’язків заступника декана одного з ВНЗ Луганської області буде розглядатись у суді

Прокуратурою Луганщини спільно з Управлінням захисту економіки у Луганській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України виявлено факт одержання неправомірної вигоди виконувачем обов’язків заступника декана одного вищих навчальних закладів регіону. Повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Розслідуванням встановлено, що службова особа систематично одержувала неправомірну вигоду на загальну суму 27 тис грн за сприяння у складенні заліків та іспитів студенткою, яка здобувала вищу освіту у вказаному навчальному закладі.

На даний час прокуратурою області обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 368 КК України затверджено та направлено до суду.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

 

 

.

Поддержите  редакцию

Делитесь публикациями  с друзьями

Подпишитесь на ZARAZ.INFO  

в вашем  «Facebook» и «Youtube»

.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *