Суд заборонив партію «Опозиційна платформа – за життя»

Восьмий апеляційний адміністративний суд 20  червня заборонив діяльність політичної партії «Опозиційна платформа – за життя» за позовом Міністерства юстиції України. На засідання знову не допустили журналістів.

Про це повідомляє видання Наші гроші Львів

Нагадаємо, перше засідання у цій справі відбулось 16 червня також за закритими дверима – журналістів на нього не допустили, посилаючись на карантин. Пізніше стало відомо, що хтось із представників ОПЗЖ брав участь в засіданні за допомогою відеозв’язку. Ще раніше, у травні, ухвалою забезпечено позов Мін’юсту шляхом заборони ОПЗЖ здійснювати фінансові операції, а банківським установам – проводити видаткові операції партії до вирішення справи по суті.

Партія «Опозиційна платформа – за життя» зареєстрована понад 22 роки тому і до 2019 року мала інші назви: спочатку «Центр», потім – «За життя». Влітку 2018 року до очолюваної тоді Вадимом Рабіновичем партії «За життя» вступив лідер руху «Український вибір», кум путіна і підозрюваний у держзраді Віктор Медведчук. У 2019 році партію очолив Юрій Бойко, а одним із підписантів став Віктор Медведчук. У лютому Медведчук втік з-під домашнього арешту, але 12 квітня його зловили.