Судитимуть учасників злочинної групи з Новодружеська, які займались виготовленням та збутом амфетаміну на території Луганщини

Прокуратурою Луганської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням учасників злочинного угруповання, які організували «нарколабораторію» з виготовлення психотропної речовини – амфетаміну та його незаконний систематичний збут на території Луганської області, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 307 КК України (незаконне виготовлення, зберігання та збут психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчинені організованою групою), ч. 3 ст. 313 КК України (незаконне виготовлення, придбання, зберігання обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин, вчинених організованою групою).  Повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Встановлено, що мешканець міста Новодружеськ Луганської області, організував злочинну групу, до якої увійшли двоє мешканців м. Новодружеська, які на території Луганської області займались систематичним незаконним виготовленням та збутом психотропної речовини – амфетаміну.

Проведеними у кримінальному провадженні негласними слідчими (розшуковими) заходами задокументовано факти реалізації учасниками угруповання психотропних речовин протягом листопада 2017 року – березня 2018 року.

Під час проведених обшуків за місцям мешкання членів організованої групи вилучено психотропну речовину – амфетамін загальною вагою більше 90 грамів, що є особливо великим розміром, грошові кошти, отримані від реалізації амфетаміну, а також обладнання, яке відповідно до висновку судової експертизи, призначене для виготовлення психотропної речовини – амфетаміну.

Стосовно усіх учасників злочинного угруповання судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави.

Довідково: за вчинення злочинів, передбачених ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 313 КК України, учасникам організованої злочинної групи загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *