Театральний проект «Молодь за мир» приймає заявки від молоді

Україна-Німеччина-Росія

10-20 липня 2017 року

місто Харків

ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ТЕАТРАЛЬНИЙ ПРОЕКТ

Організація "ОВЕН" (Німеччина) за координацією "Центр Права та Посередництва" (Україна) оголошує набір на театральний проект

"МОЛОДЬ ЗА МИР " 

 

 

«Молодь за мир» — це міжнародний театральний проект, в якому учасники/учасниці за допомогою методу «форум-театру» зможуть обговорити різні думки, висловити сподівання і надії з приводу миру та способів його досягнення на неофіційному громадському рівні.

Команда координаторів та тренерів проекту складається з представників України (Центр права та посередництва, Харків), Німеччини (ОВЕН, Берлін), Росії (Театральний проект «Вместе», Санкт-Петербург), Театр для діалогу (Київ).

 

Форум-театр — це форма соціального театру, коли грають не професіонали, а звичайні люди, яких цікавить та чи інша конкретна суспільна проблема. Учасники групи спільно розробляють сценарій, готують та презентують спектакль та залучають глядачів до обговорення озвучених у виставі проблем та спільного пошуку альтернативних рішень.

 

Ми шукаємо 20 учасників проекту:

— які проживають у Німеччині (6 учасників), Росії (4 учасника), Україні (10 учасників) — від 18 до 32 років;

— з активною життєвою позицією і бажанням змінювати світ на краще.

Участь у проекті безкоштовна. Організатори беруть на себе всі витрати, пов'язані з проектом (включаючи транспорт, проживання, харчування тощо).

 

 Щоб подати заявку на участь у проекті, будь ласка, заповни анкету за посиланням   https://goo.gl/forms/9BXM9RMx8IOqDok82

 

Останній день подачі заявки — 25 травня 2017 року. Якщо у Вас з'явилися питання про проект, або щодо подачі заявки, Ви можете зв'язатися з координаторами проекту в Україні Світлани Петрової (т. 0509560723) та Олени Копіної (тел. 0679584273).

 

е-mаil проекту [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *