Термінове роз’яснення НАЗК щодо подання е-декларацій представниками громадськості

 

У зв’язку з тим, що Верховна Рада не підтримала зміни до Закону України «Про запобігання корупції» Національне агентство з питань запобігання корупції 29 березня 2018 року провело позачергове засідання, на якому прийняла Рішення №549 щодо подання е-декларацій представниками громадськості в якому конкретизовані чинні положення Закону.

«Сьогодні на позачерговому засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції, присвяченому вирішенню питання щодо подання е‑декларацій представниками громадськості, затверджено відповідніРоз’яснення.

На жаль, Верховна Рада не підтримала зміни до Закону України «Про запобігання корупції» щодо відміни обов’язку подання е-декларацій представниками громадськості до кінця чергового етапу декларування. Тому Національне агентство як орган,  наділений повноваженнями здійснювати перевірку декларацій та контроль своєчасності їх подання, підготувало та затвердило Роз’яснення, які конкретизують чинні положення Закону.

При підготовці Роз’яснень були враховані експертні думки із зазначеного питання, висловленні міжнародними  громадськими організаціями.

Так, суб’єктами декларування відповідно до статті 45 Закону є фізичні особи, які одночасно відповідають всім складовим ознакам, передбаченим пунктом 5 частини першої статті 3 Закону»- повідомляється на сайті НАЗК.

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *