«Требовать от Секретаря городского совета и Городского головы…»- наказували виборці депутату Олегу Романову

Фото із архіву www.zaraz.info. Депутат Лисичанської міської ради Олег Романов виступає на сесії (стоїть крайній зліва в першому ряді).

Згідно п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради «інформує раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту,  зауважень  і  пропозицій, висловлених  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю».

Громадська організація «СХІДНА ВАРТА» 01.03.2017р. звернулася до міського голови і секретаря Лисичанського міської ради з проханням:  «надати інформацію хто з депутатів виконав норму п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» і проінформував Лисичанську міську раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту (станом до 28.02.2017 року) і що саме було у таких звітах.  Які були  зауваження і  пропозиції, висловлені  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю?». 

У відповіді на цей  лист були надані копії інформації про результати обговорення  звітів деяких (але не всіх! 17-ти із 36-ти) депутатів на зустрічах з виборцями.  Прес-служба ГО «СХІДНА ВАРТА» оприлюднює інформацію надану депутатами (слідкуйте за анонсами).

 

Нижче публікуємо інформацію депутата Лисичанської міської ради Олега Романова про результати обговорення його  звіту,  зауважень  і  пропозицій, висловлених  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю. 

 

Згідно п.4 цієї інформації виборці давали наказ депутату Олегу Романову "Требовать от Секретаря городского совета и Городского головы внесения вопросов по возобновлению дорожного покрытия на улицах и микрорайноах города, капитальному ремонту кровель многоквартирных домов, благоустройству парка в южной части города, ремонту водовода и систем канализации ЛКП "Лисичанскводоканал", наружного освещения микрорайнов, восстановление лифтов и других коммунальных вопросов в проект развития города Лисичанска на 2017г. и в бюджет города Лисичанска на 2017г. ".  З іншими наказами виборців знайомтесь у нижче наведеному документі.

 

Громадськість міста Лисичанська

контролюйте 

 ВИКОНАННЯ НАКАЗІВ ВІБОРЦІВ

депутатами Лисичанської міської ради!

Від вашого контролю за депутатами, бюджетом і роботою виконокому і комунальними підприємствами залежить ваша якість життя у громаді.

 


 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *