Тренінг з проведення кампаній адвокасі відбувся у Сєвєродонецькому КМЦ «Сіверський Донець»

Разом з тренером, Андрієм Андрушків (ГО “ЦЕНТР UA”), команда Сєвєродонецького кризового медіа-центрі «Сіверський Донець» вчилася успішним комунікаціям у громадському секторі, дізнавалася про нюанси організації та проведення мирних мітингів. Як зауважив Андрій Андрушків, вуличні акції та мітинги, є найдешевшим та найефективнішим способом представити свою позицію в ЗМІ та «достукатися» до влади, тому дуже важливо правильно та виважено підійти до їх організації.

 

 

Саме тому особливу увагу на тренінгу було приділено питанням, як підібрати ефективну команду однодумців та правильно скласти цікавий інформативний прес-анонс до запланованої акції. Андрій Андрушків також привів приклади найбільш резонансних та успішних на «виході» мирних акцій та поділився нюансами, як досягнути бажаного результату. Учасники заходу подякували тренеру за отримані знання та ефективно проведений час!

 

Тренінг відбувся в рамках проекту “Громадський пояс Донбасу”, який реалізується Західноукраїнським ресурсним центром у партнерстві з Центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки ЄС.                                                             

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *