У Лисичанську може з’явитись новий мурал. Для цього лисичанам і мешканцям Луганщини необхідно проголосувати

У Лисичанську може з’явитись новий мурал. Для цього лисичанам і мешканцям Луганщини необхідно проголосувати

До 6 квітня триває голосування за місто, у якому з’явиться мурал на тему медіаграмотності та боротьби з фейками в межах міжнародного проєкту ARTIFAKE. Серед п’яти претендентів — Лисичанськ.  Повідомляє ZARAZ.INFO.

Голосування, участь у якому може взяти кожен, проходить на сторінках ГО «Інтерньюз-Україна» на Facebook (bit.ly/artifake_fb) або ( https://www.facebook.com/internewsukraine/photos/a.183732824981339/3967871433234107/ )   та Instagram (bit.ly/artifake_insta).  Щоб віддати свій голос за Лисичанськ, залиште під постом коментар із цифрою 3.

Мурал буде створено у тому місті, яке набере найбільшу кількість коментарів на свою підтримку. Марал для міста-переможця створить команда міжнародного проєкту ARTIFAKE, який креативно популяризує медіаграмотність і розвиток критичного мислення за допомогою вуличного мистецтва.

«Мурал від ARTIFAKE не лише змусить кожного задуматись над правдивістю інформації, яку ми споживаємо, та важливістю бути медіаграмотним, але й сформує чудовий міський простір, згуртовуючи навколо себе містян», — запевняють організатори проєкту. Тож закликаємо лисичан голосувати за своє місто, а також поширювати допис із голосуванням серед друзів, родичів чи знайомих. Давайте протистояти пропаганді й дезінформації разом!

Проєкт ARTIFAKE втілюється ГО «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з Асоціацією аудіовізуальних репортерів (Вірменія) та Фундацією «Art Transparent» (Польща) за фінансової підтримки програми ЄС «Креативна Європа» та Міжнародного фонду «Відродження».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.