У Лисичанську може з’явитись новий мурал. Для цього лисичанам і мешканцям Луганщини необхідно проголосувати

У Лисичанську може з’явитись новий мурал. Для цього лисичанам і мешканцям Луганщини необхідно проголосувати

До 6 квітня триває голосування за місто, у якому з’явиться мурал на тему медіаграмотності та боротьби з фейками в межах міжнародного проєкту ARTIFAKE. Серед п’яти претендентів — Лисичанськ.  Повідомляє ZARAZ.INFO.

Голосування, участь у якому може взяти кожен, проходить на сторінках ГО «Інтерньюз-Україна» на Facebook (bit.ly/artifake_fb) або ( https://www.facebook.com/internewsukraine/photos/a.183732824981339/3967871433234107/ )   та Instagram (bit.ly/artifake_insta).  Щоб віддати свій голос за Лисичанськ, залиште під постом коментар із цифрою 3.

Мурал буде створено у тому місті, яке набере найбільшу кількість коментарів на свою підтримку. Марал для міста-переможця створить команда міжнародного проєкту ARTIFAKE, який креативно популяризує медіаграмотність і розвиток критичного мислення за допомогою вуличного мистецтва.

«Мурал від ARTIFAKE не лише змусить кожного задуматись над правдивістю інформації, яку ми споживаємо, та важливістю бути медіаграмотним, але й сформує чудовий міський простір, згуртовуючи навколо себе містян», — запевняють організатори проєкту. Тож закликаємо лисичан голосувати за своє місто, а також поширювати допис із голосуванням серед друзів, родичів чи знайомих. Давайте протистояти пропаганді й дезінформації разом!

Проєкт ARTIFAKE втілюється ГО «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з Асоціацією аудіовізуальних репортерів (Вірменія) та Фундацією «Art Transparent» (Польща) за фінансової підтримки програми ЄС «Креативна Європа» та Міжнародного фонду «Відродження».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *