У Луганській ОДА  відбулась нарада по проблемним питанням ПАТ «Лисичансьвугілля»


Останнім часом у вугільній галузі України в цілому та, зокрема, у ПАТ «Лисичансьвугілля» виникла низка проблем як економічного, так і соціального характеру. Тому не дивно, що Луганська обласна державна адміністрація-обласна військово-цивільна адміністрація не залишилась осторонь проблем гірників і 15 травня під головуванням голови Луганської ОДА Юрія Гарбуза відбулась нарада з вирішення проблемних питань діяльності ПАТ «Лисичанськвугілля». З інформацію про виробничу та соціально-економічну ситуацію на підприємстві виступив генеральний директор «Лисичанськвугілля» Юрій Ласіков. За результатами обговорення піднятих питань було прийняте протокольне рішення, яким передбачені наступні заходи:

  1. Інформацію генерального директора ПАТ «Лисичансьвугілля» Юрія Ласікова щодо економічної та виробничої ситуації на підприємстві взяти до відома.
  2. Підготувати звернення до міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика щодо виділення коштів на погашення заборгованості із заробітної плати в обсязі 89 млн. 143 тис. грн.. та 10 млн. грн.. на обладнання нових лав на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля».
  3. Опрацювати питання та надати узагальнену інформацію щодо можливості будівництва збагачувальної фабрики на майданчиках ПАТ «Лисичанськвугілля».
  4. Вжити заходи щодо організації спільної наради з питань роботи ПАТ «Лисичанськвугілля» за участю міністра енергетики та вугільної промисловості України, голови Луганської обласної держадміністрації-керівника обласної військово-цивільної адміністрації, генерального директора ПАТ «Лисичансьвугілля» та голови Лисичанської територіальної організації Профспілки робітників вугільної промисловості України.

 

Олександр Мазан, прес-служба ПАТ «Лисичансьвугілля»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *