У прокуратурі Луганської області обговорили питання протидії організованій наркозлочинності у регіоні

У суботу, 05.05.2018, в прокуратурі Луганської області відбулась робоча зустріч заступника прокурора області Ігоря Цюприка із заступником начальника Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Юрієм Буковським.

 

 

Під час зустрічі обговорено питання протидії наркозлочинності в регіоні та знешкодження злочинних угруповань, що діють у цій сфері, а також необхідність додаткового впорядкування процедури документування злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, шляхом розробки спільного організаційно-розпорядчого документу.

 

Так, правоохоронними органами області упродовж минулого та поточного років вживались активні заходи, спрямовані на протидію злочинам, пов’язаним з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

 

Як результат, за 2017 та 4 місяці 2018 року виявлено 1334 злочини вказаної категорії, 165 з яких – за фактами незаконного збуту наркотиків та психотропних речовин.

 

Органами прокуратури області до суду направлено обвинувальні акти стосовно 906 осіб, які вчинили 1052 злочини цієї категорії, у тому числі стосовно 57 осіб, які займались збутом вилучених з обігу засобів та речовин.

 

Крім того, окрему увагу приділено питанням протидії організованої наркозлочинності.

 

Так, упродовж 2017 та минулого періоду 2018 року процесуальними керівниками прокуратури області до суду направлено 4 обвинувальні акти стосовно 14 осіб, які діяли у складі організованих злочинних груп, що займалися збутом наркотиків не лише на території області, а й у інших регіонах держави.

 

За результатами зустрічі визнано, що упродовж останніх років правоохоронцями регіону значно активізовано роботу з виявлення фактів збуту наркотичних засобів, та визначено комплекс заходів з протидії організованим формам наркозлочинності, у тому числі під “прикриттям” правоохоронних органів, а також відмиванню коштів, отриманих в результаті ведення наркобізнесу.

Прес-служба прокуратури Луганської області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *