Угорщина перекидає в бік України танки Leopard, але намагається не брати участь у війні: вони типу не для України. Відео

«Угорщина перекидає в бік України танки Leopard, але намагається не брати участь у війні: вони не для України / Hungary moves Leopard tanks toward Ukraine BUT tries to stay OUT OF WAR: They aren’t for Ukraine», — відео з такою назвою опублікувало Азербайджанське Перше професійне інтернет-телебачення «KANAL13», який має 1 млн підписників.

Відео ютуб KANAL13/ Hungary moves Leopard tanks toward Ukraine BUT tries to stay OUT OF WAR: They aren’t for Ukraine

В анотації к відео KANAL13 написав: «У понеділок (6 лютого) армія Угорщини перекидувала танки Leopard 2A4 для тренувань на заході Угорщини, йдеться в заяві міністерства оборони, не надаючи більше деталей. Речник уряду Золтан Ковач у відповідь електронною поштою Reuters у понеділок сказав, що позиція уряду залишилася незмінною: він не бере участі у навчанні українських солдатів і не постачає зброю в Україну. Журналіст Reuters TV побачив 5 танків Leopard, які рухалися по дорозі біля села Шомод, приблизно за 75 км на захід від столиці Будапешта. Угорщина, яка межує з Україною на сході, є членом НАТО. Прем’єр-міністр Віктор Орбан заявив, що Угорщина вирішила зберігати нейтралітет і хоче не брати участі у війні. Орбан також неодноразово критикував санкції Європейського Союзу проти Росії, заявляючи, що вони не змогли суттєво послабити Москву, в той час як вони ризикують зруйнувати європейську економіку. 27 січня він заявив, що Угорщина накладе вето на будь-які санкції ЄС проти Росії, які стосуються атомної енергетики. В Угорщини є збудована в Росії атомна станція, яку вона планує розширити згідно з існуючим контрактом з Росатомом».

(Фото з відео KANAL13).