В Англії, США, Німеччині, Польщі і у всьому світі читают за зарплату в майже 6000$ чиновника з Старобільська Череватого, що дорівнюється двом зарплатам бійців на передовій

Публікація інтернет-видання газети ZARAZ.INFO «Голова Старобільської РДА Володимир Череватий отримав 221 тис грн місячної зарплати під Новий рік» викликала жвавий інтерес не тільки серед читачів з України, а у всьому світі, її читають в США, Німеччині, Польщі, Сполученому Королівстві Великої Британії та Ірландії, і в інших державах. Про це свідчать данні Гугл-аналітики сайту і данні аналітики фейсбук.  

Скріншот Гугл-аналітики сайту ZARAZ.INFO по публікації «Голова Старобільської РДА Володимир Череватий отримав 221 тис грн місячної зарплати під Новий рік«

Редакція ZARAZ.INFO з метою, щоб з данною публікацією ознайомились англомовні читачи опублікувала англомовну версію статті » In Ukraine, an official from the Luhansk region, V. Cherevaty, received a monthly salary of almost $6,000. That’s how much two soldiers earn in the trenches on the front line / В Україні чиновник з Луганської області В. Череватий отримав місячну зарплату майже 6 тис. доларів, що дорівнюється двом зарплатам бійців на передовій».

Скріншот витягу основних даних фейсбук аналітики

Нагадаємо. Для порівняння згідно декларації В. Череватий за весь 2022 рік отримав 495024 грн. Тобто за один грудень місяць 2023 року (221 тис. грн) молодий 35-ти річний пан Череватий «напрацював» як за половину 2022 року, або як два війсковослужбовця на передовій в окопах, чи 4-5 війскових в тилу, або як 20 місячних зарплат вчителя.

Читайте по темі:

Забув внести в декларацію за 2022р. «трохи» готівкових грошей начальник Попаснянської МВА Микола Ханатов

Скільки заробив Гайдай за 3,5 роки на посаді очільника Луганської ОДА

Голова Сєвєродонецької РДА Власенко має дохід в 2 рази більше ніж президент Зеленський

Начальниця Старобільської МВА Літвінова «може і в Москву успіла з’їздити на консультацію», але в 2022 році отримувала зарплату в рази більше Зеленського! Пригеба питає: чому її не прийняла СБУ?

Як на передовій і більше свого начальника, голів райадміністрації і обладміністрації, президента Зеленського отримував зарплату заступник начальника Гірської МВА Олексій Невечеря в 2022р.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *