В парламенті обговорювали корупційну закупівлю табіру “Дружби” лисичанськими чиновниками! “Терміново необхідно звільнити керівництво Лисичанської МВА, Луганської ОВА”,-Вельможний

Під час години запитань до Уряду народний депутат Сергій Вельможний в парламенті спитав про закупівлю з корупційними ознаками табіру “Дружби” Лисичанськими чиновниками для нібито забезпечення житлом переселенців.

“СКІЛЬКИ МОЖНА ЗНУЩАТИСЯ НАД ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМИ?

Під час години запитань до Уряду, віце-премʼєрка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук фактично підтвердила, що під час придбання Лисичанською міською військовою адміністрацією табору «Дружба» на Кіровоградщині були вкрадені десятки мільйонів гривень. Сьогодні ми отримали інформацію щодо проведеної експертизи, яка встановила, що реальна вартість обʼєкта складає 18 мільйонів, а 35 мільйонів було витрачено начебто на його придбання. Не беручи до уваги ще тих 15 мільйонів, які зараз витрачають на ремонт.

Раніше Олександр Сухов порахував, що за цю суму можна було би придбати приблизно 67 квартир (https://www.facebook.com/share/p/8w5Q…. Тобто, в один момент забезпечити 67 сімей житлом, але Лисичанська МВА думає лише за себе та як викрасти кошти. Наступний хід за правоохоронцями та владою. Терміново необхідно звільнити керівництво Лисичанської МВА, Луганської ОВА та притягнути винних посадових осіб до кримінальної відповідальності“- написав в фейсбук народний депутат Сергій Вельможний.

Читайте по темі:

Про закупівлю табору “Дружба” Лисичанською МВА редакцією ЗАРАЗ.ІНФО повідомлено 19-ти народним депутатам! Прокуратура України і ДБР дали відповідь

Чиновники з Луганщини прикриваючи дітьми кримінальний злочин з закупівлею «Дружби» наражають їх на небезпеку (Відео)

 Програма «Тимчасова оселя» на 2022-2023 роки Лисичанської МВА виявилася дулею за 35 млн грн для переселенців

ТСК і ГО “ВПО України” шоковані! Лисичанська МВА витратила 50 млн грн на споруди які не придатні для проживання ВПО

“Створили ГЕТТО”,- заявила Лисичанським чиновникам представниця Омбудсмена (+Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *