В Полтаві волонтери ГО «ВПО України» привітали дітей переселенців на передодні новорічних свят

В Полтаві активісти громадської організації “ВПО України” напередодні новорічних свят привітали дітей- переселенців гуманітарними подарунками.

«Шановні переселенці. Сьогодні ми знову на Полтавщині біля нашого всеукаїнського пункту об’єднання. Один з наших з найпотужніших хабів в Україні. І сьогодні ми продовжуємо вітати наших діточок. Сьогодні разом з Сергієм Козирем співзасновником нашох громадської організації “ВПО України” ми приїхали в місто Полтава для того, щоб зустрітися з нашими дітьми, з переселенцями, переселенками з різних міст. Зі Святом, з Днем Святого Миколая, з Різдвом, з Новим Роком, з усіма святами які точно ні який ворог не забере у наших дітей і у нас українців. Слава Україні», — розказав активіст ГО “ВПО України” Максим Ткаченко.

У відповідь діти і дорослі подякували всім міценатам, активістам і волонтерам, які організовують допомогу переселенцям.

Відео ютуб-каналу ZARAZ.INFO/ В Полтаві волонтери ГО «ВПО України» привітали дітей переселенців на передодні новорічних свят

«Дякую всім, хто допомогає родинам ВПО з усіх куточків України. Це наші українці. І ми повинні займатися допомогою цим людям, тому що як кажуть моя хата не працює. Сьогодні кожна родина могла бути на місці цих людей. Тому давайте не будемо байдужими до питань внутрішньо переміщених осіб»,- наголосив Максим Ткаченко.

Читайте по темі: Як працює для переселенців офіс і склад ГО «ВПО України» в Києві (Відео)

***

Підписуйтесь на сторінку «ZARAZ.INFO» у Facebook , Ютуб,  Телеграм і Тік Ток, щоб нічого не пропустити.

***

DONATE

Підтримайте незалежну журналістську діяльність і розслідування редакції ZARAZ.INFO

Отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”, ЄДРПОУ/ДРФО 42889473, Рахунок: UA383047950000026002053729142 Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

***

Адреса для листування: [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *