Виїзний десант волонтерів ГО «ВПО України» до переселенців в Олександрії

Волонтери Громадської організації «ВПО України» на початку жовтня приїхали в місто Олександрія Кіровоградської області, щоб зустрітися з переселенцями і роздати найбільшвразливим гуманітарну допомогу.

В місцевій мерії журналісти редакції ZARAZ.INFO поцікавились скількі переселенців знайшли прихисток в громаді Олександрії.

На сьогодняшній день офіційно, через соціальні служби управління соціального захисту населення в Олександрії зареєстровано понад десять тисяч вимушених переселенців. Більшість із них це Донецька і Луганська область”,- повідомила прес-секретар, головний спеціаліст управління інформаційної політики та цифрової трансформації Олександрійської міської ради Юлія Марюхно.

Фото/ Прес-секретар Олександрійської міської ради Юлія Марюхно

З приводу житлових проблем і по іншим питанням між волонтерами ГО «ВПО України» і переселенцями відбулась жвава дискусія. Повстало питання і про “секретний” об’єкт — піонерський табір “Дружба” в с. Войнівка, що поблизу Олександрії закупленного за 35 млн. грн Лисичанською міською війсковою адміністрацією по Программі забезпечення житлом переселенців в 2022-2023р., але вже закінчується 2023 рік, а оголошення про запрошення для поселення переселенців для проживання на такий дороговартісний об’єкт так і не було оприлюднено. Місцеві переселенці майже в голос заявили, що в таке віддалене місце від цивілізації вони і не поїдуть жити.

Фото ЗАРАЗ.ІНФО/ волонтери ГО «ВПО України» в Олександрії

За такі великі гроші, еквівалентні 1 млн. долларів в Олександріі і Войнівкі згідно оголошеннь про продаж в інтернет можна купити 50-100 квартир і/або приватних будинків для переселенців, як спеціальний/маневровий фонд житла”,- сказав волонтер ГО “ВПО України” Григорій Пригеба. Деталі дебатів дивіться в відео.

Відео ютуб-каналу ZARAZ.INFO / Виїзний десант волонтерів ГО «ВПО України» до переселенців Олександрії

Фото/ На прикінці зустрічи переселенці подякували всім волонтерам і спонсорам ГО «ВПО України» за надану гуманітарну допомогу.

***

DONATEПідтримайте незалежну журналістську діяльність редакції ZARAZ.INFO

Отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”, ЄДРПОУ/ДРФО 42889473, Рахунок: UA383047950000026002053729142 Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

***

Адреса для листування: [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *