Власник журналу, сайту і «Radio NV» і гендиректор інвесткомпанії Dragon Capital Томаш Фіала продовжує вести бізнес в окупованому Криму, – ЗМІ

Тоді як Фіала на словах підтримує Україну у війні з країною-агресоркою РФ, насправді його компанія співпрацює з ворогом.

Про це повідомляє видання kp.ua.

Ще раніше ЗМІ оприлюднили цю інформацію, але Томаш Фіала досі не відмовився від бізнес-проєктів у РФ. Він є кінцевим бенефіціаром кіпрської компанії Arricano Real Estate РLC, яка зареєстрована також і в Україні. Це провідний девелопер торгівельних центрів. Але цікаво, що одним з проектів «Arricano» є ТЦ «Южная Галерея» в Сімферополі. Цим об’єктом майже на 15 тис квадратних метрів (а ще 8,5 га землі, кадастровий номер 0110100000:02:001:0506) Фіала володіє через низку «прокладок»: «Грандінвест», «Вояж-Крим» «Зелене Місто».

Тобто фактично компанії, пов’язані з Фіалою та його бізнес-партнером Халларем Тедером, не просто напряму платять податки ворогу на окупованій території України, а фактично – фінансують путінський режим, який щодня обстрілює ракетами наші мирні міста.

Додамо, що згідно данних інтернет «Radio NV» — українська приватна радіостанція, що належить бізнесмену Томашу Фіалі, також до йго пулу належить журнал «НВ» і сайт «НВ». «Ми не пов’язані з жодною політичною партією, власник – чеський фінансист, інвестиційна компанія Dragon Capital. Ми вільні говорити про що завгодно й що завгодно», – зазначив Віталій Сич, керівник проекту «Новое Время».

Читайте : Інвестбанкір Фіала веде бізнес в окупованому Криму, – ЗМІ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *