Зачем Лисичанский горсовет судится с водоканалом за недвижимость по ул. Кафтанова, 1?

Девятого января 2018 года Лисичанский городской суд Луганской области вынес Ухвалу о рассмотрении (производство № 2/415/720/18) искового заявления Лисичанского городского совета Луганской области к Лисичанскому коммунальному специализированному предприятию по добыче, обработке и реализации воды и очистки стоков «Лисичанскводоканал» о признании недействительным свидетельства о праве собственности на недвижимое имущество. Сообщает ЗАРАЗ.ИНФО.

 

 

В исковом заявлении Лисичанский городской совет просит суд признать недействительным свидетельство о праве собственности в части принадлежности Лисичанскому коммунальному специализированному предприятию по добыче, обработке и реализации воды и очистки стоков «Лисичанскводоканал» права собственности на здание насосной станции береговой 1-го подъема, расположенную по адресу: Луганская область, г.. Лисичанск, ул. Кафтанова, 1.

 

Фото ул. Кафтанова г. Лисичанска на карте Гугл.

 

 

Представитель истца в обоснование искового заявления отметила, что имущество, которое является коммунальной собственностью территориальной громады г. Лисичанска в лице Лисичанского городского совета, в нарушение норм действующего законодательства, находится на балансе коммунального предприятия.

Предварительное судебное заседание назначено на 22 февраля 2018 в 9:00  в зале судебных заседаний № 7 в помещении Лисичанского городского суда Луганской области, расположенном по адресу: ул. Штейгерська, 38, г. Лисичанск, Луганская область.

 

 

ПРИЛОЖЕНИЕ:

 

Справа № 415/142/17

Провадження № 2/415/720/18

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 січня 2018 року м. Лисичанськ

Суддя Лисичанського міського суду Луганської області Шевченко М.О., розглянувши позовну заяву Лисичанської міської ради Луганської області до Лисичанського комунального спеціалізованого підприємства по видобутку, обробці і реалізації води та очищення стоків «Лисичанськводоканал» про визнання недійсним свідоцтва про право власності на нерухоме майно,

ВСТАНОВИВ:

05 січня 2018 року Лисичанська міська рада, яка розташована за адресою: вул. ім. М. Грушевського, будинок 7, місто Лисичанськ, Луганська область, 93120, Україна, ідентифікаційний код 26522196, звернулась до Лисичанського міського суду з позовною заявою до Лисичанського комунального спеціалізованого підприємства по видобутку, обробці і реалізації води та очищення стоків «Лисичанськводоканал», місце розташування якого за адресою:вул. ім.. ОСОБА_1, будинок 168, місто Лисичанськ, Луганська область, Україна, ідентифікаційний код 03339851 про визнання недійсним свідоцтва про право власності на нерухоме майно. Представник позивача ОСОБА_2 в обґрунтування позовної заяви зазначила, що майно, яке є комунальною власністю територіальної громади м. Лисичанська в особі Лисичанської міської ради, в порушення норм чинного законодавства, перебуває на балансі комунального підприємства. Просить суд визнати недійсним свідоцтва про право власності в частині належності Лисичанському комунальному спеціалізованому підприємству по видобутку, обробці і реалізації води та очищення стоків «Лисичанськводоканал» права власності на будівлю насосної станції берегової 1-го підйому, розташовану за адресою: Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Кафтанова, 1.

Позовна заява відповідає вимогамстатей 175-177 ЦПК України. Підстави, визначеністаттями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні. Справа підсуднаЛисичанському міському суду Луганської області.

Врахувавши критерії, викладені в ч. 4, 6 ст. 19, ч. 4 ст. 274 ЦПК України, суд вважає, що ця справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.27, 187, 189-192,260,261,353 ЦПК України, суддя –

УХВАЛИВ:

Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за позовом Лисичанської міської ради Луганської області до Лисичанського комунального спеціалізованого підприємства по видобутку, обробці і реалізації води та очищення стоків «Лисичанськводоканал» про визнання недійсним свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

Розгляд справи проводити в порядку загального позовного провадження.

Призначити підготовче судове засідання 22 лютого 2018 року о 09 годині 00 хвилину залі судових засідань № 7 в приміщенні Лисичанського міського суду Луганської області, розташованому за адресою: вул. Штейгерська, 38, м. Лисичанськ, Луганська область.

У підготовче засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Встановити відповідачу строк пятнадцять днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, протягом якого відповідач має право подати відзив на позовну заяву, з урахуванням вимог статті 178 ЦПК України. Відповідач має право надіслати (надати) усі письмові докази, висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) позивачеві одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Запропонувати позивачу протягом п’яти днів з дня отримання копії відзиву надати суду відповідь на відзив, передбачену ст. 179 ЦПК України, до якої застосовуються правила, встановлені частинами третьою пятою ст. 178 ЦПК України. Одночасно з поданням суду відповіді на відзив позивач зобовязаний надіслати (вручити) її копію та копії доданих до неї документів іншим учасникам справи..

Запропонувати відповідачу протягом пяти днів із дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення,до якого застосовуються правила, встановлені частинами третьою пятоюст.178 ЦПК України. Одночасно з надісланням (наданням) заперечень до суду відповідач зобовязаний надіслати (вручити) іншим учасникам справи копію заперечень та доданих до нього документів.

Розяснити учасникам справи про наявність у них прав та обовязків, визначених статтями 43, 44,49 ЦПК України.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи за веб-адресою сторінки на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет – http://court.gov.ua/fair/sud2318.

Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати позивачеві.

Копію ухвали про відкриття провадження разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати відповідачу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Із урахуванням пункту 15.5 Перехідних положень ЦПК України (в редакції, яка набрала чинності 15.12.2017 року) ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку лише з мотивів порушення правил підсудності шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційного суду Луганської області через Лисичанський міський суд протягом пятнадцяти днів з дня її складення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

СУДДЯ М.О. Шевченко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *