Зеленський в Мукачево призначив Гайдая, який образами людей вже 2 рази порушив «Правила етичної поведінки держслужбовців»

Двох тижнів не пройшло, як 15 березня президент Володимир Зеленський призначив ГАЙДАЯ Сергія Володимировича головою Мукачівської районної державної адміністрації Закарпатської області, а новопризначений чиновник вже «надів корону царя» і два рази порушив «Загальні правила етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування» ображаючи людей в соцмережах висловами: «сволота» і «тварина». Повідомляє ZARAZ.INFO.

Факт 1-й порушення етичної поведінки держслужбовцем Сергієм Гайдаєм

На сторінці в фейсбук інтернет-видання ZARAZ.INFO під відео-публікацією опублікованою 22.03.2024р. «Переселенці #ВПО з Попасної (які зараз мешкають в м. Олександрія Кіровоградської обл.) скаржаться на чиновників з Луганської області» посадовець Сергій Гайдай написав в коментарі: «Володимир Марченко а чому ти, тварина, закрила свій профіль ?» (Слово: «Тварина«-ред.)

Скріншот з сторінки в фейсбук ЗАРАЗ.ІНФО

Редакція ZARAZ.INFO засуджує образливі вислови від будь-кого у тому числі і від «Володимир Марченко», але згідно «ЗАГАЛЬНИХ ПРАВИЛ етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування» для державних службовців діють окремі/додаткові вимоги по етикі і юридична заборона на образи громадян (читайте нижче в додатку).

Підтвердженням того, що коментатор є саме той «Гайдай- чиновник», а не «ботовий фейк» є те що: по спливаючому вікну в коменарі по посиланню «Сергей Гайдай» ми переходимо на сторінку саме чиновника «Сергей Гайдай» на якій вказано: «голова в Мукачівська районна військова адміністрація. Працював голова у компанії «Луганська обласна державна адміністрація». Навчався у Національній академії державного управління при Президентові України», та інше. А головне на сторінці «Сергей Гайдай» публікуються різні унікальні тексти і фото пов’язані з темою «Мукачівщина» і «Мукачівська РДА/РВА». Наприклад, «мешканки Попасної, матеріал який переглядав Гайдай у фейсбук на сторінці ЗАРАЗ.ІНФО скаржилася у т.ч. на чиновників Луганщини, що вони не вивезли архівні документи).

Скріншот з сторінки в фейсбук «Сергей Гайдай»

Факт 2-й порушення етичної поведінки держслужбовцем Сергієм Гайдаєм

Голова Мукачівської районної державної адміністрації Закарпатської області Сергій Гайдай на своїй сторінці в фейсбук два дні тому під власною публікацією «Олександр Копилець йдеш ти, сволота, у бан, за хамство«. (Слово: «Сволота»- ред.) Яке хамство допустив, Олександр Копилець, ми не знаємо, тому що ймовірно Гайдай забанив коментар, але факт порушення етичної поведінки держслужбовцем Сергієм Гайдаєм очевидний і зафіксований суспільством.

Скріншот з сторінки фейсбук «Сергей Гайдай» під публікацією «

Додаток/довідка:

Витяг з ЗАГАЛЬНИХ ПРАВИЛ етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування«

1. Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування під час виконання своїх посадових обов’язків зобов’язані неухильно дотримуватись загальновизнаних етичних норм поведінки, бути доброзичливими та ввічливими, дотримуватись високої культури спілкування, з повагою ставитись до прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина, об’єднань громадян, інших юридичних осіб.

2. Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування своєю поведінкою мають зміцнювати авторитет державної служби і служби в органах місцевого самоврядування, а також позитивну репутацію державних органів та органів місцевого самоврядування.

Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування під час виконання своїх посадових обов’язків повинні проявляти стриманість у разі критики чи образ з боку громадян, зауважувати щодо неприйнятності такої поведінки і необхідності дотримання норм ввічливого спілкування.

Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, у тому числі в поза робочий час, повинні утримуватися від поширення інформації, зокрема розміщення коментарів на веб-сайтах і у соціальних мережах, що можуть завдати шкоди репутації державних органів та органів місцевого самоврядування.

3. Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування зобов’язані у своїй поведінці не допускати:

використання нецензурної лексики, підвищеної інтонації;

принизливих коментарів щодо зовнішнього вигляду, одягу, віку, статі, сімейного стану або віросповідання особи;

Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування повинні протидіяти мобінгу (цькуванню), вживати заходи, спрямовані на запобігання та припинення мобінгу (цькування), а також заходи щодо відновлення порушених внаслідок мобінгу (цькування) прав.

Читайте по темі «луганські чиновинки»:

 Кому війна, а дружині голови Сєвєродонецької РДА «дистанційна» заробітна плата в Щастинській РДА

Чиновники з Луганщини прикриваючи дітьми кримінальний злочин з закупівлею «Дружби» наражають їх на небезпеку (Відео)

Більшості ВПО припинили виплати, а чоловік голови Щастинської РДА Новикової з 2022р. почав отримувати зарплату в УСЗН Щастинської райдміністрації

Керівниця Щастинської РДА, голова Ради ВПО Тетяна Новикова задекларувала місячну зарплату в 26 разів більше виплати переселенцям

Голова Сватівської РДА Олег Сліпець в 2023р. став отримувати зарплату більше ніж у 2 рази чим у попередньому році, а більшість війскових таких зарплат не має!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *