«846-й юбілей» Кризового медіа-центру «Сіверський Донець»

10 липня, сонячного літнього дня команда Кризового медіа-центру «Сіверський Донець» креативно відзначила 846 днів своєї роботи. Якщо порахувати це на роки, то це 2,3 роки праці, або 28 місяців, або 121 тиждень. Привітати колектив прийшли знайомі і друзі.

Слід зазначити що свято вийшло по справжньому креативним- без світла і води, тому в цей день майже все місто Сєвєродонецьк було знеструмлено. Але це не завадило святковому настрою учасників

«Чому саме 846? – тому що нам важливо було зібрати усіх наших колег та друзів та щиро подякувати за співпрацю, дружбу та надихання на нові звершення, розповісти про наші досягнення за цей час, а «круглість» дати, у цьому разі, не так вже й важлива. 846 – багато чи мало? – з впевненістю можемо сказати, що результатом є більше тисячі проведених заходів та зроблених публікацій, а головне – це друзі та однодумці, які з’явилися завдяки нашій співпраці з журналістами, регіональними, місцевими, міжнародними громадськими організаціями, з активістами та просто небайдужими громадянами. Дякуємо, вам, друзі, за те, що разом ми втілюємо спільні мрії та цілі! Сподіваємось, що нам вдалося зробити цей день приємним та інформативним, не дивлячись на те, що ми зустрілись дійсно при «кризових» умовах: за відсутності світла та води, але з гарним настроєм та теплими посмішками! А вручені листи подяки будуть нагадувати вам про те, що ми завжди ради вас бачити в Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець»»- привітала гостей одна з засновників центру Олена Ніжельска.

Слід зазначити, що захід відбувся в рамках проекту “Громадський пояс Донбасу”, який реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром у партнерстві з Центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки ЄС.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *