Дежавю з «дипломатом» в Казахстані: Гайдая досі не призначено головою Мукачевської РДА

Екс-очільника Луганської ОДА Сергія Гайдая досі не призначено головою Мукачевської РДА — розпорядження Президента відсутнє на сайті Офіційного інтернет-представництва станом на 22.02.2024р., при тому що останнім часом були відповідні розпорядження про призначення інших осіб. Повідомляє ZARAZ.INFO

З моменту оприлюднення в різних ЗМІ, що Кабінетом Міністрів України погоджено призначення Гайдая Сергія Володимировича головою Мукачівської районної державної адміністрації Закарпатської області вже минуло майже 10 діб.

Нагадаємо, що першим 13 лютого оприлюднив інформацію про нібито погодження Гайдая- представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram.

За припущенням нашої редакції президент Зеленський може і не погодити кандитуру Гайдая на посаду голови Мукачівської РДА, пригадавши його відмову стати голової Київської МДА. Нагадаємо 15 червня 2023р. газета «Дзеркало тижня» повідомила: «На Банковій триває активне обговорення питання ухвалення президентом рішення про зняття з посади голови КМДА Віталія Кличка, а також начальника Київської міської військової адміністрації Сергія Попка. Внаслідок чого обидві посади може обійняти одна довірена особа президента. Йшлося про основного кандидата на посаду — ексглаву Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая, та запасного – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишин».

Також нагадаємо, що Брехню Гайдая, що йому нібито не відмовлено бути послом в Казахстані спростовало ZARAZ.INFO новиною від Радіо Свобода.

Читайте по темі: Гайдай зрадив Зеленського, збрехав народу, боїться фронту та Кличка!

Гайдай такий як є — в бронежилеті з охороною за сотню км від Луганської області

Екс-очільник Луганщини Гайдай дипломатом не став, захищати Батьківщину не пішов, як обіцяв, а отримав посаду «з підвищенням» — його «вернули» в Мукачівську РДА

Сергій Гайдай може очолити Запорізьку ОВА. 😉 А може і не очолити!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *