До якої категорії зачислив себе чиновник Власенко: “спеціаліст, чи людина з грошима або …”?

Голова Сєвєродонецької війскової районної адміністрації Роман Власенко з своїм інтерв’ю виданню “Укрінформ”, потрапив в черговий скандал своїми відповідями журналісту Михайлу Бублику, який написав що йому “пощастило поговорити» і задати питання чиновнику, у тому числі спитати: чому посадовець евакуювався саме до Івано-Франківська.

Роман Власенко в інтерв’ю відповів: “Якщо взяти Дніпро, Запоріжжя – люди туди стихійно з’їжджались. «Від війни». Там і дешевше, там «русскоговорящие» і таке далі. А в Західну Україну виїжджали спеціалісти, люди з грошима або з досвідом, з позитивним трудовим резюме. І вони себе реалізовують там нормально”.

На таку відповідь чиновника просимо читачів і глядачів ЗАРАЗ.ІНФО прокоментувати до якої категорії себе відносіть Роман Власенко: спеціаліст, чи людина з грошима або з досвідом, або з позитивним трудовим резюме?

І як він себе реалізовув там в Івано-Франківську нормально? Тим що його жінка дистанційно “технічкою” працює в Дніпрі в Щастинській районій державній адмінстрації? Чи тим, що катає свою “п’яту крапку” на автомобілі за 1,8 млн грн купленому за бюджетні гроші Попаснянської громади? Чи тим, що намалював собі середню зарплату у 2023 році в майже 70 тисяч на місяць?

В соцмережах вже виникла бурхлива реакція стосовно висловлюваннь в інетерв’ю чиновника Романа Власенко. Дивіться відео

Відео/ До якої категорії зачислив себе чиновник Власенко: “спеціаліст, чи людина з грошима або …”?
Скріншот коментарів читачів стосовно висловлюваннь Романа Власенко в інтерв’ю виданню “Укрінформ” на сторінці в фейсбук А. Рижкова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *