Доходи відповідального за запобігання та виявлення корупції в Попаснянській МВА Олега Сідоренка зросли в 5 разів з 2021 по 2023р.

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Попаснянської МВА Олег Сідоренко згідно декларації в 2023 році отримав заробітну плату у сумі 710433 грн за рік, або в середньому 59203 грн на місяць, а в 2022 році 361480 грн або в середньому 30123 грн на місяць, а в 2021 році його сукупна заробітна плата в Попаснянській МВЦА і райдміністраціях склала 143921 грн, або в 11993 грн. Тобто доходи чиновника під час війни зросли в 5 разів в порівняні 2021 року і 2023 року. Повідомляє ZARAZ.INFO

Згідно декларації мати чиновника Олена Вікторівна Сідоренко живе з ним, як член сім’ї і раніше, наприклад в 2021 році працювала в Сєвєродонецькій РДА, а в 2023 році вона отримувала заробітну плату в Попаснянському ліцеї №21.

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Попаснянської МВА Олег Ігорович Сідоренко згідно декларації мешкає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, але не задекларував, як спеціаліст по запобіганню корупції в якому помешкані він мешкає- в орендованому чи з “іншим правом на користування”, як це роблять згідно вимог законодавства, але дуже рідко деякі чиновники– наприклад директор департаменту МТД, іноваційного розвитку та зовнішних зносин Луганська ОДА-ВА Денис Денищенко. Але вказав, що кімнату 12 м. кв. орендує його мати у АО “Українська залізниця”.

Нагадаємо нашим читачам, що в 2023 році саме Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Попаснянської МВА Олег Сідоренко, який також був Виконуючим обовязки начальника відділу управління персоналом та правової работи Попасняської МВА  готував документи про припинення трудових відносин з вчителями міста Попасної, але на наші питання стосовно цього відмовився від коментарів (дивіться нижче відео). Детальніше читайте і дивіться в нашій публікації: “Якщо ворог не добив- стосовно біженців з Попасної морально довершити справу намагається «Ханатов і К»

Відео ютуб-каналу ЗАРАЗ.ІНФО: Скандальний документ Про призупинення роботи ліцеїв і вчителів Попасної прокоментували “Ханатов і К”

Також нагадаємо, що чиновник Сідоренко в червні 2023 р. готував лист- відповідь з необгрунтованною законно відмовою надати інформацію про заробітні плати чиновників Попаснянської МВА на Інформаційний запит редакції ZARAZ.INFO, який підписала  заступник начальника Попаснянської МВА Ірина Іваніцька (читайте: Кому війна, а чиновниці Ірині Іваніцькій працевлаштування чоловіка-пенсіонера в Попаснянську МВА і збільшення доходів сім’ї в 7 разів).

ЧитайтеКому війна, а дружині голови Сєвєродонецької РДА «дистанційна» заробітна плата в Щастинській РДА

Більшості ВПО припинили виплати, а чоловік голови Щастинської РДА Новикової з 2022р. почав отримувати зарплату в УСЗН Щастинської райдміністрації

Чоловік начальниці Управління охорони здоров’я Сєвєродонецької МВА Шведової у 2022р. став начальником Рубіжанської лікарні, і сім’я «здоїла» бюджет на майже 3 млн зарплатні в 2023р. в трьох установах!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *