“Із 88 людей з Попасної вийшло 11”: військовий розповів про реальні втрати України

Із 88 українських військовослужбовців з окупованого міста Попасна Луганської області на початку повномасштабного вторгнення вийшло 11, серед них дві дівчини-медикині.

(Фото обкладинки скріншот ТСН /Дмитро Бублик)

Про це Герой України зі Львова, майстер-сержант мотопіхотного батальйону 24-ї ОМБр імені короля Данила Дмитро Бублик розповів в інтерв’ю кореспондентці ТСН Наталі Нагорній.

“У мене було дуже багато підлеглого особового складу, надзвичайно багато. Коли ми заходили до Попасної, було 88 чоловік. Це тих людей мобілізованих, без доповнення. Тобто це люди, з якими ми зайшли до Попасної. З тих 88 людей вийшло 11, серед них дві дівчини-медикині. Коли ми вийшли з Попасної, важко було морально через те, що багато людей загинуло і багато поранених. Що я їх просто вже не побачу”, — розповів Дмитро Бублик.

«Морально було легше виходити. Бо люди були вже дуже сильно виснажені і були розмови про те, що ми звідси не вийдемо, що у нас тільки один вихід звідси: або 200-ми, або 300-ми. Ті люди, що залишилися, вони трохи розслабилися морально»,- розповів війсковий.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *