Коломойському повідомлено ще одну, вже третю підозру – радник Офісу президента

Українському міл”ярдеру Ігорю Коломойському повідомлено ще одну, вже третю підозру. Про це пише радник глави Офісу президента Сергій Лещенко, посилаючись на розслідування, яке здійснювало Бюро економічної безпеки.

Згідно з документом БЕБ, Коломойський підозрюється: – в організації підробки документів на переказ коштів, – в організації заволодіння чужим майном організованою групою особливо великих розмірах, – у придбанні та розпорядженні майном, щодо якого фактичні обставини свідчать про його одержання злочинним шляхом.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що Коломойський організував та очолив організовану групу. До її складу також входив керівник столичної філії «Приватбанку» Сергій Волков та інші посадові особи столичної філії та славетного офісу «Приватбанку». Коломойський, як організатор та інші члени групи, розробили план злочинної діяльності, спрямований на заволодіння коштами «Приватбанку». Він полягав у штучному створенні видимості внесення готівки від імені Коломойського до каси головного офісу «Приватбанку», їх облік, оформлення перевезення неіснуючих готівки інкасаторами «Приватбанку» тощо. Штучне внесення готівки від імені Коломойського відбувалося в період з 26.03.2013 до 18.02.2014 на загальну суму 5 млрд 878 млн грн», – повідомляє Лещенко.

За його словами, надалі безготівкові кошти у сумі 5,878 мільярда гривень легалізували шляхом їх перерахування на інші рахунки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *