“Колотилівка – Покровка”: актуальна інформація про перетин гуманітарного коридору через Сумщину

У мережі розповіли про те, що наразі відбувається на контрольно-пропускному пункті “Колотилівка – Покровка”. 

Про ситуацію пишуть очевидці та волонтери у телеграм-каналі “Покровка Pluriton «Атмосфера»”.

Люди, які планують виїхати з окупації, переймаються, чи не закриють гуманітарний коридор з 26 лютого у зв’язку з “введенними додатковими обмеженнями у прикордонній зоні”. Однак, за словами волонтерів, припинення пропуску українців на підконтрольну територію не планується.

Також очевидці повідомляють про фільтраційні заходи та ретельні перевірки на російському пункті пропуску “Колотилівка”.

“Перевіряють максимально. Треба, щоб телефон, з яким їдете, був активний у використанні щонайменше 3 місяці. У телефонах шукають не те, що там є, а зазвичай те, що видалялося. Чіпляються, якщо з вами багато документів, навіть якщо вони особисто ваші. Не можна говорити, що ви виїжаєте, бо не відомо, як вони себе поводитимуть. Кажіть, що їдете в гості. Будьте обережні”, – йдеться в одному з повідомлень.

Наразі на КПП “Колотилівка – Покровка” працюють волонтери, які безкоштовно перевозять людей з інвалідністю та лежачих хворих у будь-яке місто України.

Для замовлення машини “швидкої”необхідно телефонувати за номером: +380501981300 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Волонтери вкотре нагадують, що це коридор для українців, які хочуть виїхати з окупованої території, і дороги в зворотньому напрямку немає.

У свою чергу, координаторка Донбас SOS Віолета Артемчук також зазначила, що змін у роботі гуманітарного коридору не відбулося. Українці продовжують звертатися до правозахисників із питаннями щодо перетину кордону.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *