Компенсація за зруйноване житло за допомогою супутникових знімків і визнання деяких міст і сел повніст’ю зруйнованими

Компенсацію за зруйноване житло і як її отримати обговорювали переселенці на зустрічі в Полтаві 20 січня з співзасновником Громадської організації “ВПО України” Максимом Ткаченко. Повідомляє ZARAZ.INFO

Під час заходу народний депутат, член Тимчасової спеціальної комісії ВРУ, яка опікується правами переселенців Максим Ткаченко розповів про експериментальний проєкт кабінету міністрів України, який в рамках програми “єВідновлення” надає можливість отримання компенсації за зруйноване житло на підставі супутникових знімків жителями тимчасово окупованого Мелітополя і Мелітопольського району Запорізької області.

«Вони сказали (ті хто випробує експериментальний проєкт в Мелітопольському районі- ред.), що до кінця січня вони все це зрозуміють і тоді все це можна буде використати і на Луганщині і в інших регіонах«,- наголосив Ткаченко.

Також Максим Ткаченко розказав стосовно поки що обговорення питання про компенсацію житла видачею сертифікатів не чекаючи деокупації мешканцям тіх населенних пунктів, які будуть визнані зруйнованими, наприклад такими, як Попасна, Мар’їнка та інші. Детальніше дивіться відео.

Відео ютуб-каналу ZARAZ.INFO/ Як Отримати Компенсації за зруйноване житло? Обговорювали переселенці на заході ГО “ВПО України”

Читайте/дивіться по темі: Житло, зловживання чиновників, оздоровлення дітей та інше обговорювали переселенці на зустрічі з співзасновником ГО “ВПО України” М. Ткаченко в Полтаві

Програма «Тимчасова оселя» на 2022-2023 роки Лисичанської МВА виявилася дулею за 35 млн грн для переселенців

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *