Лисичанські радикали перші і єдині оприлюднили текст заяви про міського голову, і соціально-економічне становище міста

 

Депутатська фракція Радикальної партії Лисичанської міської ради перша і поки що єдина серед фракцій і груп депутатів оприлюднила текстову і усну (на сесії) заяву позиції і погляду фракції стосовно подій, які відбуваються в Лисичанській міськраді в невдалих намаганнях фракції Опозиційного блоку позбавити повноважень міського голову і про соціально-економічну ситуацію в місті. Звертаємо увагу, що від  інших депутатських фракцій і груп депутати в місцевих ЗМІ і соцмережах висловили тільки окремі власні думки і не більше, текстових документів громада від фракцій не бачила.

 

Нагадаємо, в Лисичанській міській раді станом на березень місяць 2018 року зареєстровані чотири депутатські фракції- «Блоку Петра Порошенко «Солідарність», «Опозиційного блоку», «Радікальної партії», «За життя» і депутатська група «Альянс».

Сайт ЗАРАЗ.ІНФО публікує цей текст заяви (мовою оригіналу):

«16.03.2018. Позиція фракції Радикальної партії Лисичанської міськради з питання дострокового припинення повноважень Сергія Шиліна з посади міського голови.

Лисичанськ перший в Луганській області по заборгованості із зарплати – більше 94 млн грн. на 1 грудня 2017 року, в тому числі понад 91 млн на економічно активних підприємствах.

Перший по кримінальним правопорушенням, скоєним групою осіб – їх стало майже в 2,5 рази більше, ніж у 2016 році.

При цьому ми займаємо останні місця економічними показниками, наприклад, всього 4,8% від загального обсягу по області за обсягами реалізованої промислової продукції.

Уже кілька років заклади охорони здоров’я та освіти є одними з основних платників податків з доходу фізичних осіб.

Все це свідчить про катастрофу в економіці міста, до якої призвела діяльність опозиційного блоку та його попередників – партії регіонів. Саме ця організація повністю відповідальна за нинішній стан Лисичанська. І не списуйте цю кризу на війну. Задовго до війни при владі регіоналів руйнували содовий завод, банкротували «Пролетарій», зупинили НПЗ.

З 2015 року від опозиційного блоку працює мер, його заступники, секретар міськради. Цією партією повністю контролюються виконком. Ваші депутати очолюють підрозділи міськради і комунальні підприємства, які постійно порушують статтю 17 Закону України «Про місцеве самоврядування» відносно їх підпорядкованості, підзвітності та підконтрольності органам місцевого самоврядування.

Всі рішення міської ради приймаються або блокуються опозиційним блоком. Ви блокуєте всі рішення, які б допомогли розвитку бізнесу, в тому числі земельні питання. У Лисичанську немає програми енергозбереження. Вам не вигідно використовувати систему Прозорро, так як продовжуєте укладати прямі договори з вашими підприємствами. Не всі комунальні підприємства публікують звіти про укладені договори.

За два з половиною роки ви не підтримали жодного проекту, які виносилися депутатами не з вашого «стада». І коли з нього вирішив вийти міський голова, і його рішення підтримали інші фракції міськради, ваші підконтрольні диктори телебачення назвали це політичною корупцією. Хоча самі загрузли в ній по вуха, так як за бюджетні гроші (110 тис торік) знімають рекламні ролики оппоблоку та транслюють їх на комунальному телеканалі. ТРК «Акцент» прямо порушує Статтю 6. Закону Про телебачення і радіомовлення де сказано, що Телерадіоорганізації в інформаційних блоках зобов’язані подавати інформацію про офіційно оприлюднену у будь-який спосіб позицію всіх представлених в органах влади політичних сил.

Міський голова не тільки висувався від Опозиційного блоку, але і два роки мав повну підтримку цієї партії. Всі рішення суду, які ви наводите в записці до проекту про дострокове припинення повноважень Сергія Шиліна, були прийняті в той час, коли ваша партія підтримувала рішення по його преміювання та надбавок за високі досягнення.

Тому фракція Радикальної партії розцінює дії оппоблоку по достроковому припиненню повноважень і висловлення недовіри меру, як реакцію на бажання Лисичанського міського голови вийти з-під контролю цієї організації і народного депутата, який її очолює.

Зараз багато депутатів Лисичанської міськради виходять зі своїх фракцій, створюють нові об’єднання. Кожен має на це законне і моральне право. Ми будемо співпрацювати з тими, хто буде витягати Лисичанськ з кризи і працювати з нами на розвиток міста».

Недоліком цієї політичної заяви, що вказує на відсутність політичної культури і якусь не сміливість у представників Радікальної фракції, є те що цей текст ні ким із представників фракції не підписаний і з цими підписами не оприлюднений (або не зареєстрований в міськраді), і тому документом його важко вважати. Вищенаведений текст надрукований на сторінці в фейсбук депутата Дмитра Михайлова, а також (головне!)  був оприлюднений депутатом Юлією Курінною з трибуни Лисичанської міськради 16 березня 2018р. (див. відео), що дає підстави все ж таки вважати цей текст офіційною заявою місцевої фракції радикалів.

 

Відео з сторінки в фейсбук Д.Михайлова.

 

УВАГА! Якщо будуть оприлюднені заяви від інших депутатських груп і фракцій, або окремих депутатів  редакція ЗАРАЗ.ІНФО повідомляє, що готова надати майданчик для висловлення думок і поглядів різних сторін. Також просимо виборців міста надсилати свої висловлювання стосовно роботи депутатів і міського голови Лисичанської міської ради. Просимо повідомляти  і надсилати листи на сторінку сайту ZARAZ.INFO в фейсбук  https://www.facebook.com/www.zaraz.info/?ref=br_rs.

 

.

Фото. Архів. Такий був розташований в 2017 році білборд у місті Лисичанську

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *