Молодь подавайте заявку на конкурс «МОЛОДА ЛЮДИНА ЛУГАНЩИНИ-2018»!

 

Починається пошук та відзначення активної та талановитої молоді, найкращих фахівців, обдарованих молодих спеціалістів, які мають високі професійні досягнення, що відзначилися наполегливістю та плідною працею у сферах журналістики, правоохоронної діяльності, промисловості, сільського господарства, спорту, культури і мистецтв, медицини, освіти, соціальної сфери… Всього 17 номінацій!

Вас чекають!

УВАГА!

НА ЛУГАНЩИНІ СТАРТУВАВ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «МОЛОДА ЛЮДИНА ЛУГАНЩИНИ-2018»!

Заявки на участь у ХІ обласному конкурсі приймаються до 10 грудня поточного року.

До участі запрошується молодь віком від 18 до 35 років, яка проживає у Луганський області.

Номінації конкурсу: “Молодий журналіст року”, “Молодий працівник правоохоронних органів”, “Молодий працівник сфери промисловості”, “Молодий працівник рятувальної служби”, “Відкриття року в галузі спорту”, “Молодий працівник сільського господарства року”, “Молодий вчений року”, “Молодий громадський діяч року”, “Молодий волонтер року”, “Відкриття року в галузі культури та мистецтва”, “Молодий медичний працівник року”, “Молодий підприємець року”, “Молодий працівник соціальної сфери”, “Молодий освітянин року”, “Молодий бібліотекар року”, “Молодий військовослужбовець”, “Молодий працівник державної служби”.

Анкети-заяви та документи необхідні для участі в конкурсі подаються за адресою : м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова 4к, кабінет №6, 4 поверх, або на email: [email protected]. Деталі за телефоном: (050) 816-39-91.

Анкета-заява та положення тут: http://sms.lugansk.ua/111_222_1/

Церемонія нагородження переможців обласного Конкурсу відбудеться у Сєвєродонецьку наприкінці грудня.

Організатори: Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації та Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.

sms.lugansk.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *