На Одещині викрито ексзаступника начальника КЕУ та підприємця, які заволоділи понад 1,2 млн грн під час будівництва спортмайданчиків для військовослужбовців

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру колишньому заступнику начальника управління – головному інженеру Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління та керівнику товариства.

Їм інкриміновано розтрату та заволодіння майном, а також службове підроблення (ст. 28, ч. 3 ст. 410, ст. 28, ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, підозрювані у жовтні 2018 року уклали договір на закупівлю робіт для будівництва спортивних майданчиків у військовому містечку в Одеській області.

Під час виконання основного договору вони завищили обсяги виконаних робіт, заволодівши бюджетними коштами в сумі понад 1,2 млн грн.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу та відсторонення від посади заступника начальника управління – головного інженера Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління.

Досудове розслідування — ГСУ ДБР, оперативний супровід – ДВКР СБУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *