Найдешевші міста в Європі- Київ, Одеса, Харків, Дніпро та Львів опинилися в рейтингу найдорожчих міст світу

Місто Київ залишається однією із найбільш доступних столиць світу (і Європи) для проживання за світовим рейтингом вартості життя, однак потрапив до світового рейтингу найдорожчих міст.

За даними бази Numbeo, Київ увійшов до світового рейтингу найдорожчих міст для проживання і зайняв 300-те місце серед 362 міст. Це свідчить про те, що столиця України є однією з менш витратних локацій з урахуванням вартості життя.

У цьому рейтингу також представлені інші українські міста, зокрема Одеса (324 місце), Харків (327 місце), Дніпро (328 місце) та Львів (331 місце).

Найвищі позначки у рейтингу дісталися містам з Швейцарії, Норвегії, Ісландії та Великої Британії. На першому місці знаходиться Гамільтон на Бермудських островах.

Важливо відзначити, що це рейтинг відображає вартість життя з урахуванням різних факторів, таких як житлові витрати, продуктові ціни та інші витрати. Він вказує також на те, що Київ і інші українські міста залишаються дешевшими для проживання порівняно з іншими світовими містами.

В європейському рейтингу найдорожчих міст бази Numbeo Львів, Мінськ і Пермь займають три останні (найдешевші за проживаням) місця серед 173 міст занесених до списку, де Київ займає 158 місце, Одеса- 167, Харьків- 168, Дніпро-169, Львів — 171. Москва в європейському рейтингу на 4 позиції «дорожче по вартості життя» від української столиці і займає 154 місце.

Скріншот витягу останніх місць з європейського рейтингу найдорожчих міст бази Numbeo

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *