Орденом нагороджено електромонтера, який під обстрілами боровся за світло для мешканців Луганщини

Справедливість перемогла! Нарешті в Луганській області нагороджено не чергового кабінетного чиновника, прокурора, чи поліціянта, які більше рисовались,чим виконували свій обовязок згідно присяги, а справжнього Героя- електромонтера Гірської дільниці з експлуатації електромереж Попаснянської дільниці Лисичанського району електричних мереж товариства «Луганське енергетичне об’єднання» ПЕРЕПЕЛИЦЮ Євгена Миколайовича орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Який  з колегами ще минулої весни 20202 року щодня лагодив електромережу після обстрілів проросійських бойовиків, аби у людей було світло, але і сам потрапив під обстріл, його ледве врятували, проте чоловік залишився без ноги.

Указ презедента України №871/2022 про нагородження був оприлюднений ще 22 грудня 2022 року з нагоди Дня енергетика. Але інформаційного розголосу це нагородження набуло нещодавно, після повідомлення у телеграм голови Луганської ОДА- ОВЦА Сергія Гайдая.

«Електромонтер Євген Перепелиця в найважчий для області період — під час інтенсивних бойових дій, під обстрілами щодня ремонтував лінії електропередач у Гірському та населених пунктах Сєвєродонецького району. У квітні 2022 року на черговому виїзді бригада Євгена потрапила під обстріл, чоловіка було поранено, він втратив ногу. Наразі Євген вчиться ходити за допомогою протезу та жити повноцінним життям«,- написав Гайдай.

Крім того на сайті Луганської ОДА повідомлено, що Гайдай дізнався, що на пересування Євгена родина багато коштів витрачала на таксі.

«Допомогти зараз Герою — це найменше, що ми можемо для нього зробити. Тож, разом з моїм закарпатським другом Горват Георгієм за власні кошти придбали нашому електромонтеру автівку«, — каже очільник Луганщини.

Тепер Женя і вся його велика родина (а це дружина, мати та троє діток) зможуть пересуватися на власному авто.

Вітаємо Євгена Перепелицю з нагородою!

Фото Луганської ОДА/Євген Перепелиця біля подарованої машини

Нагадаємо, що редакція ZARAZ.INFO неоднарозово ставила питання у тому числі у соцмережах про справедливість нагородження громадян, у т.ч. писала і про випадок з електромонтером, який під обстрілами ремонтував електромережі- забезпечував мешканців Луганщини світлом і був поранений, втративши ногу.