Президент Зеленський офіційно представив Комарницького головою Луганської ОДА

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Луганської обласної державної адміністрації Віталія Комарницького.

Про це ідеться на сайті президента. У межах робочої поїздки до Луганської області Зеленський представив нового голову Луганської ОДА і вручив йому службове посвідчення очільника регіону.

Зеленський наголосив, що місією керівника області має стати знаходження можливостей для відбудови Луганщини.

«Для нашої країни важливий пріоритет – припинення війни. Паралельно з цим можна знаходити можливості та бажання, щоб відбудувати Донбас. Ми зараз пролітали з паном Дональдом Туском (президент Європейської ради. – ред.), бачили зруйновані будинки, відсутність доріг. Я думаю, що це не лише через війну, а й через те, що ніхто цим не займається. Я вас вітаю. На вас у нас велика надія», – сказав президент.

У свою чергу Комарницький подякував за довіру і зауважив, що виконання поставлених завдань є реальним: «Я знаю настрій людей та проблеми, які є на Луганщині. Знаю, що тут люди хочуть працювати. Думаю, що завдання, які стоять перед Луганщиною, з вашою допомогою та допомогою міжнародних партнерів реальні для виконання. Потрібно менше говорити й більше працювати».

Раніше перший заступник Офісу президента Сергій Трофімов повідомив Громадському, що кандидата на посаду голови Луганської ОДА шукали не за допомогою кадрових агентств, а через особисті контакти.

Віталій Комарницький був депутатом облради від «Партії регіонів», Луганський університет внутрішніх справ під його керівництвом довгий час не виходив із Луганська у 2014-му, а ще він цитував Солженіцина про те, що Росії та Україні судилося бути разом. За даними журналістів, під час бойових дій у 2014 році підтримував ідею «ЛНР», а з окупованого Луганська Комарницький виїхав лише восени після Іловайського котла та захоплення Луганського аеропорту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *