Псевдо-мэр Лисичанска Шилин, которого Шахов  уже зачислил в  «кровавую банду» пожаловался Зеленскому 

 

 

 

Псевдо-мэр Лисичанска Шилин, которого Шахов  уже зачислил в  «кровавую банду» пожаловался Зеленскому 

 

29 июля уже как два дня обычный житель Лисичанска,  бывший Лисичанский городской голова  Сергей Шилин на своей странице в фейсбук опубликовал письменное и видео обращение к президенту страны, как гаранту Конституции от имени юридически уже не существующих городского головы (т.е. как псевдо-мэр- ред.)   и городского совета с 27 июля 2020 года в связи с вступлением в силу Указа президента № 293/2020 «Про утворення військово-цивільної адміністрації у місті Лисичанськ». Сообщает ZARAZ.INFO.

 

Отметим, что Шилина не поддержал в его обращении ни один экс-депутат Лисичанского городского совета, которые его в последнее время поддерживали с целью приватного интереса, в том числе и депутаты убегающие от вопросов журналистов, которые получили должности руководителей коммунальных предприятий Татьяна Корженко и Генадий Бадаев

А народный депутат Украины Сергей Шахов, который имел больше чем дружбу с Шилиным, поблагодорил Зеленского “за разгон кровавых банд”  и ввод ВГА в Лисичанске, Северодонецке. Чем фактически слил Шилина?! 

 

Сегодня жители Лисичанска начали массово обращаться в редакцию ZARAZ.INFO   с жалобами на то, что их комментарии, которые критикуют работу экс-мэра Лисичанска Шилина удаляются под выше названным обращением гражданина Шилина.  Со стороны редакции публикуем для архивного сохранения обращение рядового жителя громады Сергея Шилина к Президенту Украины, а жителям Лисичанска и прежде всего экс-депутатам горсовета предлагаем оставить комментарии в оценке работы «команды Шилина» на сайте  и на странице в фейсбук  ZARAZ.INFO.

 

 

«Шановний Володимир Олександрович!

Звертаюсь до Вас як до Президента країни, як до гаранта Конституції!

Я, мер міста Лисичанська, Луганської області, Сергій Шилін.

27 липня Ви підписали Указ № 293/2020 «Про утворення військово-цивільної адміністрації у місті Лисичанськ», та не обґрунтували своє рішення. В місті працювали всі структури та підрозділи, виконували свої обов’язки. Виконавчий комітет у межах своєї компетенції приймав рішення про фінансування медицини, виділяв кошти на протидію поширенню коронарівурсної хвороби, на допомогу водоканалу з оплати електроенергії, на забезпечення заходів з пожежної безпеки у школах та дитячих садках. Працювали відділи охорони здоров’я, освіти, ЖКГ, ЦНАП, УПСЗН.

Від імені Лисичанської міської ради та її виконавчого комітету хочу наголосити: ми не розуміємо, чому за 2,5 місяці до виборів виникла необхідність ухвалення такого рішення?

Під час виборів Президента України за Вас проголосували більше 80% виборців. Вам довіряли люди, місцева влада, сподіваючись на покращення життя наших громадян. Нам не зрозуміло Ваше рішення, бо ми не знаходимось у зоні бойових дій чи на кордоні розмежувань.

Ми пережили війну 2014 року і зараз живемо у місті, визволеному від незаконних збройних формувань. 2015 року у Лисичанську проводились місцеві вибори, у 2019 – президентські та парламентські. Весь виборчий процес проходив згідно з чинним українським законодавством.

Сьогодні вже 4 доба, як не працює міська рада, ЖКГ, ЦНАП, УПСЗН, відділи охорони здоров’я, освіти. Вважаємо це недоречним та недоцільним. Управління ЖКГ припинило всі роботи, ЦНАП не надає довідок, під УПСЗН черга незадоволених ВПО та мешканців Лисичанська, що не можуть поновити соціальну допомогу, відділ охорони здоров’я не має можливості проводити закупівлі медикаментів та медичного обладнання, відділ освіти припинив всі тендерні торги. І це все під час підготовки до навчального року та нового опалювального сезону.

1 серпня компанією ЛЕО буде знеструмлений Лисичанськводоканал, що є неможливим під час карантину, призведе до відсутності санітарно-епідеміологічних норм, прискорить розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, призаведе до зростання соціальної напруженості у суспільстві.

Ми звертаємось до Вас, Володимир Олександрович! Просимо розібратися в даній справі та прийняти відповідні рішення. Адже даний Указ є порушенням Конституції України та конституційних прав наших громадян.

Сподіваємось, Ви нас почуєте!»

https://www.facebook.com/100015169038126/videos/935820886933537/

Видео фейсбук С. Шилина

 

 

 

.

Напомним, что редакция  ZARAZ.INFO  еще 19 мая 2020 года написала, что  Городской голова и депутаты Лисичанска  в интересах избирателей обязаны обратится к Президенту, КМУ и ВРУ о досрочном прекращении полномочий Лисичанского городского совета в связи с тем, что совет не решает вопросы по обеспечению жизнедеятельности города и вопросы, отнесенные к его компетенции из-за неспособности собрать кворум на сессии последние три месяца. Однако ни кто из депутатов ни городской голова  Лисичанска этого не услышали, не осознали и не отреагировали.

 

 

 

.

 

 

.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *