Рубіжанська лікарня купила кросовер під виглядом санітарного авто

КНП “Рубіжанська центральна міська лікарня” купила китайський кросовер HAVAL JOLION під виглядом санітарного автомобіля за 843 тисячі гривень згідно даних порталу ProZorro. .Рубіжанська лікарня купила кросовер під виглядом санітарного авто.

Договір про постачання автомобіля за 843 тис. гривень без використання системи відкритих торгів підписано з компанією ТОВ «Лада-центр» 28 червня 2022 року.

Згідно з документацією, підрядник поставить автомобіль спеціалізований санітарно-транспортний на базі кросовера HAVAL JOLION. Він буде обладнаний бензиновим двигуном 1,5 л. з турбонаддувом, автоматичною коробкою передач, передніми та задніми парктрониками, шкіряною обшивкою салону, адаптивним круїз-контролем, функцією Apple CarPlay та Android Auto, підігрівом усіх сидінь, клімат-контролем та легкосплавними дисками.

Зі спецобладнання, в комплектації автомобіля спеціальна медична сумка, ізотермічний контейнер та медичний саквояж, які розміщуються в багажнику авто. Також автомобіль буде обладнано спецсигналами.

Документ підписав в. о. директора лікарні Дмитро Олександрович Шведов, стосовно якого, ймовірно згідно Юконтрол відкривались судові/виконавчи провадження про заборгованність перед Ощадбанком.

ТОВ «Лада-центр» зареєстроване у Сумах у 2010 році та належить Дмитру Сорокіну. У системі ProZorro компанія підписала договорів на 22,84 млн. гривень. Нагадаємо, із середини травня Рубіжне повністю контролюється російською армією.

Зверномо увагу, що документ від імені лікарні підписав в.о. директора Дмитро Олександрович Шведов, дуже ймовірно повязаний з відомим місцевим “олігархом” з Сєвєродонецька Ігорем Бутковим. Так, на ініціали Дмитро Олександрович Шведов в Луганській області у якості керівника зареєстровано ще два комерційних підприємства: ТОВ “Юміл” (засновник Ю.М. Князь) і ТОВ “Лисичанській завод ЗБВ” (кінцевий беніфіціар О. І. Бутков- син відомого місцевого “олігарха” І. Буткова з Сєвєродонецька).