ТСК і ГО “ВПО України” шоковані! Лисичанська МВА витратила 50 млн грн на споруди які не придатні для проживання ВПО

ВПО мають бути забезпечені безкоштовним та комфортним тимчасовим житлом.

Лисичанська МВА придбала для ВПО занедбану будівлю в Кіровоградській області. І попри напівзруйновані стіни та відсутність поруч магазинів, шкіл та дитсадків, колишній табір «Дружба» вже має офіційний статус місця тимчасового проживання переселенців. Повідомляє прес-служба ГО “ВПО України”.

Показово, що посадовці Лисичанської ОВА витратили на руїни у селі Войнівка Олександрійського району 50 млн бюджетних гривень, ще 15 млн — на формування статутного капіталу підприємства, а також на зарплати персоналу, ремонт.


На ці гроші можна було б придбати для ВПО близько 70 квартир в Олександрії, де б комфортно розмістились родини-переселенці.

Відео/ Шок! 50 млн Лисичанської громади на споруду не придатну для житла ВПО!

Співзасновники ГО “ВПО України” докладають до цього неабияких зусиль та піднімають проблему переселенців на усіх зустрічах з представниками виконавчої влади. Але, здається, що зацікавлені у вирішенні питання не всі.

Співзасновники ГО “ВПО України” не збираються залишати без уваги цю кричущу ситуацію.

Представники ТСК з питань захисту ВПО вже звернулися до Генерального прокурора з вимогою взяти під особистий контроль кримінальне провадження за фактом можливої розтрати посадовими особами Лисичанської МВА бюджетних коштів.

Ми не дамо комусь заробляти на горі переселенців, які втратили своє житло!

Прес-служба ГО “ВПО України”

Детальніше читайте і дивіться по темі: Чиновники з Луганщини прикриваючи дітьми кримінальний злочин з закупівлею «Дружби» наражають їх на небезпеку (Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *