«Установить остановки общественного транспорта и освещение центральной улицы…» — наказ виборців депутату Якову Зайцеву

Згідно п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради «інформує раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту,  зауважень  і  пропозицій, висловлених  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю».

Громадська організація «СХІДНА ВАРТА» 01.03.2017р. звернулася до міського голови і секретаря Лисичанського міської ради з проханням:  «надати інформацію хто з депутатів виконав норму п.6 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» і проінформував Лисичанську міську раду та її виконавчі органи про результати обговорення його  звіту (станом до 28.02.2017 року) і що саме було у таких звітах.  Які були  зауваження і  пропозиції, висловлені  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю?». 

У відповіді на цей  лист були надані копії інформації про результати обговорення  звітів деяких (але не всіх! 17-ти із 36-ти) депутатів на зустрічах з виборцями.  Прес-служба ГО «СХІДНА ВАРТА» оприлюднює інформацію надану депутатами (слідкуйте за анонсами).

Фото http://www.zaraz.info. Депутат Яков Зайцев під час звіту перед виборцями у листопаді 2016 року.

 

Нижче публікуємо інформацію депутата Лисичанської міської ради Якову Зайцеву про результати обговорення його  звіту,  зауважень  і  пропозицій, висловлених  виборцями  на адресу ради та її органів,  а також про доручення,  дані  депутатові  у  зв'язку   з   його   депутатською діяльністю. 

Згідно п.2 цієї інформації виборці давали наказ депутату Якову Зайцеву  "Установить остановки общественного транспорта и освещение центральной улицы по ул. К.Маркса…".

Громадськість міста слідкуйте ЗА ВИКОНАННЯМ НАКАЗІВ ВІБОРЦІВ депутатами Лисичанської міської ради.

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *