З Донецької області з початку 2024 року евакуювались близько 47 тисяч жителів , 5 тис. — повернулися — ОДА

З початку 2024 року близько 47 тисяч жителів евакуювались з Донецької області. В кількох громадах регіону триває примусова евакуація родин з дітьми. Проте є й такі люди, хто на Донеччину, навпаки, повертається. Однак через активні бойові дії їх порівняно небагато, пише  Вільне радіо.

Про евакуацію розповів на брифінгу начальник відділу оперативно-чергової служби, зв’язку, оповіщення та інформування населення департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОВА Дмитро Петлін.

За словами посадовця, натомість з початку обов’язкової евакуації на Донеччину повернулись близько 227 тис. людей, які раніше виїжджали.

Станом на кінець березня 2024 року на підконтрольній українському уряду території Донеччини  живуть близько 483 тис. дорослих та дітей.

“Тенденція з початку 2024 року йде на збільшення кількості людей, що евакуюються. Бо загострення по всій лінії фронту. З початку року близько 47 тис. людей покинули свої помешкання і тільки 5 тис. повернулися”, –  розповів Дмитро Петлін.

Він також додав, що з початку проведення евакуаційних заходів вже евакуйовано близько 1,4 млн цивільних. З них понад 167,5 тис. – діти та близько 43,6 тис. – люди з інвалідністю.

“Також нагадаю, що з 2 серпня 2022 року розпорядженням Кабінету міністрів №679 розпочата обов’язкова евакуація. І протягом цього часу у нас евакуювалося вже більше 150 тис. населення, 17 тис. –  діти та більше 6 тис. – люди з інвалідністю”, – розповів Дмитро Петлін.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *