“Заручниця Ноа Аргамані утримувалася в рабстві в будинку “інтелігентної арабскої родини”: тисячі захисників палестинців зібралися біля Білого дому, протестуючи “проти геноциду”. Захисники ХАМАСУ не проти рабства і заручників

Тисячі защитників палестинців зібралися біля Білого дому, щоб виступити “проти геноциду” у Газі – протестувальники палили димові шашки та запускали сигнальні ракети на знак протесту проти дій Ізраїлю.

Напередодні ЦАХАЛ, провів операцію зі звільнення чотирьох заручників, яких 8 місяців утримували бойовики ХАМАС.

ізраїльська армія врятувала чотирьох заручників: Ноа Аргамані (25 років), Альмога Меїра (21), Андрія Козлова (27 ) та Шломі Зіва (40 ).

Усіх їх викрали ХАМАС із фестивалю 7 жовтня. Рейд завершився успішно, але викликав загальносвітовий резонанс через втрати серед мирних жителів: літаки, які прикривали спецназ, буквально знищили квартал, де утримували полонених, що призвело до загибелі 247 мирних жителів та сотень поранених.

“Операція пройшла як у серіалі «Фауда»,- розповідають прихильники Израїлю, які виправдовують його боротьбу проти ХАМАС. – Спецназ проник на ринок у Нусейраті на вантажівці, яка перевозила меблі. Армійські частини, що оточили табір, відвернули на себе увагу терористів, які сприйняли це як чергову зачистку. Операція була неймовірною складністю – заручники були розділені (дівчину тримали окремо), довелося одночасно звільняти їх у двох різних місцях. Заручників тримали під охороною у квартирах «місцевих мешканців». Охорону спецназ ліквідував. По дорозі назад одна з машин застрягла, довелося вступити в бій. Прикриваючи своїх по Нусейрат ударили з повітря, утворивши навколо місця суцільну стіну з розривів”.

Усіх чотирьох заручників витягли живими та здоровими. Спецназівець, поранений під час визволення заручників, помер від отриманих поранень. Інші заручники вже зустрілися з сім’ями, радіють ізраїльтяни.

Після того, як заручників евакуювали на вертольотах, бої продовжились. Повідомляється, що ХАМАС у цих районах мав сотні бойовиків. Повторю – СОТНІ БОЄВИКІВ, а заручники були у житлових районах. ХАМАС діяв та продовжує діяти серед житлових кварталів, навмисно підставляючи під кулі мирних людей.

“Арабські телеканали назвали операцію зі звільнення заручників “черговою різаниною”. Попередньо повідомляється про 47 загиблих (телеканал “Аль-Маядін”) – і жодного слова про заручників. Поки всіх заручників не буде звільнено, війна продовжуватиметься “, – пише “іноагент” , відомий російський телепродюсер Олександр Роднянський в Телеграм.

26-річна Ноа Аргамані утримувалася в рабстві в будинку “інтелігентної родини” у Нусейраті, посилається він на Newsru.co.ill. –  Будинок належав 74-річному доктору Ахмаду аль-Джамалю та його дружині Фатімі. У будинку також проживали дочка Ахмада – Зейнаб (27 років) та його син, фотограф та оператор катарського телеканалу “Аль-Джазіра” Абдалла аль-Джамаль. Як повідомляє Euro-Med Monitor, який називає себе правозахисною організацією, ізраїльські військовослужбовці штурмували будинок доктора Ахмада аль-Джамаля за допомогою сходів. Його дружина, 36-річна Фатіма аль-Джамаль, під час штурму була вбита, як і його син Абдалла аль-Джамаль. 27-річна Зейнаб зазнала серйозних поранень. У будинку на момент штурму перебували діти, які під час операції зі звільнення заручниці не постраждали.

Ноа Аргамані утримувалась у будинку лікаря та журналіста Абдалла аль-Джамаль, який працював у різних виданнях, у минулому він був прес-секретарем міністерства праці палестинської адміністрації, останнім часом він працював оператором та фотографом катарського телеканалу “Аль-Джазіра”.

Активісти розраховують повністю оточити Білий дім та розбити постійний табір протесту поряд із головною будівлею США.

Вимоги протестувальників варіюються від закликів до “припинення війни та зміни політики країни до закликів до вирішення проблеми створення двох держав” .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *