Чиновники з Луганщини прикриваючи дітьми кримінальний злочин з закупівлею “Дружби” наражають їх на небезпеку (Відео)

Зустрічаючись з переселенцями в місті Полтава 20 січня 2024 року співзасновник громадської організації ВПО України, народний депутат Максим Ткаченко пообіцяв поїхати, подивиться і перевірити інформацію стосовно закупівлі чиновниками Лисичанської міської війскової адміністрації Луганської області майнового комплексу піонерського табіру “Дружба” в селі Войнівка Олександрійського райну Кіровоградської області.

Максим Ткаченко виконав свою обіцянку і 13 березня приїхав в “Дружбу” закуплену з крімінальними ознаками не сам, а з цілим десантом народних обранців: Владленом Неклюдовим, Віталієм Войцехівським, Сергієм Козирем, Олегом Арсенюком, Олександром Юрченко, Олександром Суховим і Сергієм Вельможним з громадськими активістами Григорієм Пригебою, Андрієм Зайченко, Андрієм Кур’яном та іншими. За що їм велика подяка.

Фото ZARAZ.INFO / Такої кількості народних депутатів в селі Войнівка Кіровоградської області, ще ніколи не було!

Журналісти редакції ZARAZ.INFO в цей день також відвідали “Дружбу” і продовжили журналістське розслідування виявши ознаки чергового кримінального злочину, а саме того, що чиновники на об’єкт(в приміщення) де відбуваються ремонтно-будівельні роботи заселили ДІТЕЙ! Що є загрозою їх життю і здоров’ю не меншою, чим на війні.

Фото/ На об’єкті “Дружба” відбуваються ремонтно-будівельні роботи 06(07).03.2024 і 13.03.2024

В приміщення, яке не придатне для експлуатації “з 100% готовності” згідно тендерної документації умов закупівлі нерухомості за 34,6 млн грн чиновники з Луганської області офіційно розмістили Комунальний заклад Малий групповий будинок “СВІТАНОК”. При цьому ще з неприкритим хвастовством про це розповідають. Так голова Луганської обладміністрації Артем Лисогор 7-го березня на брифінгу розповідав про відкриття КЗ МГБ “СВІТАНОК”, який розтошований саме в приміщенні закупленного табору “Дружба” де проводяться ремонтно-будівельні роботи. у тому числі роботи проводились, коли там перебували народні депутати. Лисичанські чиновники 9 діб тому і відео показали, що : На Кіровоградщині розпочав роботу Лисичанський малий груповий дитячий будинок «СВІТАНОК» .

Читайте по темі: Програма «Тимчасова оселя» на 2022-2023 роки Лисичанської МВА виявилася дулею за 35 млн грн для переселенців

Дорослі дядькі ймовірно прикривачись заботою про дітей у намаганні замилити очі суспільству про закупівлю об’єкту з кримінальними ознаками спотворюють реальність так, що і не розуміють що вони в очах суспільства перейшли всі грані здорового глузду. І наражають дітей і дорослих, які знаходяться в аварійному, ремонтуємому приміщенні на небезпеку.

Підтверджує проживання дітей в будівлі де відбуваються ремонтні роботи і директор комунального підприємства “Східна НОВА” Георгій Бандуркін на баланс якого передали майновий комплекс “Дружба”. “В мене в притулики 10 дітей проживає”,- відповідає на питання народних депутатів чиновник Бандуркін.

Під час спілкування народних депутатів з директором КП “Східна НОВА” в кадр камери на задньому плані випадково попала маленька дівчина, яка спускається по сходинках в приміщенні де відбуваються ремонтні роботи.

Фото ЗАРАЗ.ІНФО/ Камера зафіксувала на задньому плані, як маленька дівчинка спускається по сходинках в приміщенні де відбуваються ремонтно-будівельні роботи і ходять “дядьки”.

Ми можемо зробити припущення, що дорослі дядькі втратили здоровий глузд і ймовірно прикриваючись нібито заботою про дітей намагаються замісти корупційні сліди про закупівлю табору “Дружби” з кримінальним душком, при цьому наражаючи дітей не небезпеку експлуатуючи приміщення, яке за своїм станом любий будівельник може сказати що воно, не може бути введено в експлуатацію в такому жахливому стані поки не буде відремонтоване повністю, а не її окремою частиною.

Ми журналісти, звернулись по телефону до чиновниці, яка безпосередньо відповідає за дітей, а саме до директорки КЗ “МАЛИЙ ГРУПОВИЙ БУДИНОК “СВІТАНОК” Наталії Козьменко, але вона відмовилась відповідати на наше питання, прикриваючись як і дядьки “заботою про дитину” і більше слухалку не брала. (Телефонна розмова, детальніше і більше дивіться відео).

Відео ютуб-каналу ЗАРАЗ.ІНФО/ Чиновники з Луганщини прикриваючи дітьми кримінальний злочин наражають їх на небезпеку

P.S. Редакція ZARAZ.INFO готова надати інформаційний майданчик для висловлення позиції і коментарів чиновників (і не тількиЮ у т.ч. нашим читачам і глядачам) по темі публікації: [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *