Діти флешмобом, а батьки колективним зверненням виступили проти закриття Попаснянського ліцею №24 чиновниками «Ханатовим, Лагутіною і К?»

Батьки-переселенці дітей, які навчаються в Попаснянському ліцеї №24 Луганської області звернулись колективним зверненням до міністра освіти і науки України Оксена Лісового, Фундації Олени Зеленської, голови Луганської обласної військової адмінстрації Артема Лисогора, начальника Попаснянської міської військової адміністрації Миколи Ханатова з протестом проти Розпорядження №30 від 18.05.2023 начальника Попаснянської міської війскової адміністрації Миколи Ханатова «Про призупинення навчального процесу в окремих закладах загальної середньої освіти Попаснянської міської територіальної громади на час дії воєного стану» з вимогою «Просимо підтримати нас, батьків, учнів та педагогічний колектив, які звертаються до небайдужих людей, до громадськості, щоби не знищили ще одну шкільну родину!!!!!». А діти- учні цього ліцею організували флешмоб. Повідомляє ZARAZ.INFO

Читайте по темі: Вчителі-переселенці з Попасної стосовно намагання Ханатова призупинути навчальний процес і залишити освітян без заробітку колективно звернулись до можновладців

Колективне звернення батьків Попаснянського ліцея №24

Міністерству освіти і науки України

Оксену Лісовому

Фундації Олени Зеленської

Луганська обласна військова адмінстрація

Артем Лисогор

Попаснянська міська військова адміністрація

Микола Ханатов

Батьківське звернення

Від 22.05.2023 року

Згідно з розпорядженням начальника Попаснянської міської військової адміністрації від 18.05.2023 року № 30 Миколи Ханатова «Про призупинення навчального процесу у КУ «Попаснянський ліцей № 24» Попаснянської міської територіальної громади Луганської області, у зв’язку з приведенням мережі освітніх установ у відповідність до фактичного стану здійснення навчального процесу.

Попаснянським відділом освіти в особі Олени Лагутіної та Попаснянської міської військової адміністрації, в особі Миколи Ханатова, було прийняте рішення про призупинення навчального процесу на період воєнного стану. Мотивуючи свої дії тим, що неможливо у подальшому забезпечити роботою працівників закладу КУ «Попаснянський ліцей №24» через те, що немає фінансування, але ж освітян фінансують з державного бюджету, а не з місцевого. Дуже дивно!!!!! КУ «Попаснянський ліцей № 24» не має найменшої кількісті учнів у громаді, але є заклади, у яких набагато менше учнів та в них не призупиняють навчальний процес.

Чисельність учнів КУ «Попаснянський ліцей №24» станом на 22.05.2023 року становить 169 осіб.

Навчальний процес проходить дистанційно, так само як і в усіх загальноосвітніх закладах Луганської області. Діти беруть участь у різноманітних освітніх заходах, районних та обласних олімпіадах, конкурсах, також вони є активними учасниками МАН. За свої досягнення учні були нагороджені різними ступенями дипломів, грамотами, сертифікатами та подяками.

Батьки дітей, що навчаються у КУ «Попаснянський ліцей № 24» мають наміри відстоювати своє законне право на подальше навчання своїх дітей у своєму ліцеї!!!!!!! Наше місто, наш ліцей є та будуть завжди!!!!

Нашим навчальним закладом дотримано нормативи щодо наповнюваності класів, які визначені чинним законодавством України (ч. 2 ст.12 Закону «Про загальну середню освіту»).

У нас є нагальне питання: «Чому наш ліцеї постійно спроваджують то на закриття, то на реорганізацію, а зараз вже і на призупинення навчального процесу? Чи спитали у батьків згоду на те, щоб їхніх дітей переводили до іншого ліцею, бо виходить так, що Попаснянський відділ освіти та начальник Попаснянської військової адміністрації прийняли рішення за самих батьків дітей та самих дітей, де їм навчатись?! І чому не можна зробити так, щоб учнів з ліцеїв Попаснянської громади, де є менша накопиченість дітей, приєднати до нашого ліцею?

Чому саме такі важливі питання вирішуються саме зараз, під час бойових дій, коли діти і так психологічно травмовані, були позбавлені свого рідного міста, домівки, друзів, тепер їх позбавляють рідної школи та рідних вчителів!!! Ми будемо намагатися зробити все для того, щоби наш заклад функціонував. Ми сподіваємося на те, що нас почують як батьків, як учнів минулих поколінь нашого рідного ліцею.»

Кожна дитина має право на здобуття початкової та базової середньої освіти !!!!

Право дитини на здобуття початкової та базової середньої освіти у комунальному закладі освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, гарантується, що не обмежує право батьків дитини або особи, яка досягла повноліття, обирати любий заклад освіти відповідно до законодавства.

Ми, батьки дітей вже обрали заклад у якому навчаються і БУДУТЬ НАЧВАТИСЯ наші діти, це КУ «Попаснянський ліцей № 24» , а не те що там хоче Попаснянська адміністрація!!!!

КУ «Попаснянський ліцей № 24» має злагоджений та високопрофесійний колектив, у якому поєднано досвід старшого покоління з інноваційними та сучасними інтерактивними технологіями, дає підґрунтя для успішної реалізації програми, що вміщує все для максимального сприяння не тільки навчанню, а і становленню дитини як компетентної особистості. Досягнення педагогічного колективу, результати випускників на ЗНО, відгуки випускників, навіть цього року, свідчать про те, що у КУ «Попаснянський ліцей № 24» працює високопрофесійний колектив, де панує любов та злагода, дружба та порозуміння, віра в перемогу та сподівання на краще майбутнє.

Просимо підтримати нас, батьків, учнів та педагогічний колектив, які звертаються до небайдужих людей, до громадськості, щоби не знищили ще одну шкільну родину!!!!!

Відповідь на це звернення просимо Вас надіслати на електронну пошту: [email protected] згідно встановлених строків ст. 15 та 20 Закону України від 02.10.1996 №393/96-ВР «Про звернення громадян».

Вдовінова Наталья

Жуланова Алла

Міхарева Ольга

Зиміна Ольга

Чепурна Вікторія

Петрова Євгенія

Майорова Любов

Поляничкина Маргарита

Бондаренко Наталя

Фото/ Діти- учні організували флешмоб проти закриття Попасняського ліцею №24

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *