На Луганщині триває боротьба з тіньовим ринком пального

Від початку 2021 року з метою відпрацювання ринку обігу паливно-мастильних матеріалів, а також у ході проведення заходів з протидії діяльності нелегальних АЗС, співробітниками ГУ ДФС у Луганській області, а також іншими правоохоронними та контролюючими органами області, перевірено в межах компетенції понад 50 АЗС та АГЗС.

В ході проведення заходів встановлено 640 порушень діючого законодавства України, виявлено та вилучено понад 150 тонн пального на загальну суму 4,5 млн.грн., а також обладнання – на 750 тис. гривень.

Відносно порушників складено 23 протоколи про адміністративні порушення. Також винесено 25 приписів про усунення порушень та застосовано фінансових санкцій на 41 тис. гривень.

Крім того, на території області викрито фізичну особу-підприємця, який організував цех з незаконного виробництва паливно-мастильних матеріалів шляхом змішування низькоякісного пального з різноманітними добавками, що підвищують його якість. У подальшому пальне реалізовувалося підприємцем на підконтрольних АЗС за готівкові кошти місцевому населенню. В ході санкціонованих обшуків за місцем виготовлення фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів співробітниками ГУ ДФС у Луганській області, ДСР Національної поліції України в Луганській області та ГУ СБУ у Донецькій та Луганській областях під процесуальним керівництвом Луганської обласної прокуратури вилучено 65 тонн пального вартістю 2 млн. гривень.

Правоохоронними та контролюючими органами Луганської області постійно перевіряється інформація, зокрема від представників бізнесу та громадськості, про можливі об’єкти незаконної торгівлі пальним.

Проведення заходів триває.

Головне управління ДФС у Луганській області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *