Правоохоронці Луганщини припинили незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів

Співробітники ГУ ДФС у Луганській області, спільно із співробітниками ДСР Національної поліції України в Луганській області та співробітниками ГУ СБУ у Донецькій та Луганській областях, під процесуальним керівництвом Луганської обласної прокуратури, у ході оперативного супроводження досудового розслідування кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 204 КК України, з метою протидії нелегальному обігу пального на території області, викрито фізичну особу підприємця, який організував незаконне виробництво, зберігання та реалізацію фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів (ПММ).  Повідомляє Головне управління ДФС у Луганській області. 

В ході санкціонованих обшуків за місцем виготовлення фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів виявлено цех з незаконного виробництва ПММ шляхом змішування низькоякісного пального з різноманітними добавками, що підвищують його якість. У подальшому пальне реалізовувалось на АЗС Луганської області місцевому населенню за готівкові кошти.

За результатами обшуків виявлено паливно-мастильні матеріали у кількості близько 65 000 літрів, орієнтованою вартістю 2 млн. гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється СУ ФР ГУ ДФС у Луганській області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *