Окуляри для переселенців і інша допомога надається ГО «ВПО України» в Полтаві (Відео)

«Всеукраїнський Пункт Об’єднання» громадської організації «ВПО України», який відкрився 15-го квітня в місті Полтаві на вулиці Соборності, 14 продовжує свою роботу і в липні місяці 2023 року по наданню різної допомоги переселенцям. Зараз волонтери організації завдяки допомоги Благодійного фонду LifeChanger проводять акцію з видачі окулярів внутрішньо переміщеним особам. Повідомляє ZARAZ.INFO

Фото/прийом переселенців в ГО «ВПО України» і видача окулярів

Фото/ волонтерка організації Наталія

Наразі ми видаємо окуляри, які надали нам донори. За тиждень більше 600 людей отримали окуляри. Також, люди записуються, реєструються. Видається у нас гуманітарна допомога, продуктове харчування. Люди пишуть свої потреби, це гігієна, матраси, постіль, побутові речи, кому що потрібно. Також ми надаємо консультації у т.ч. юридичні питання. Люди приходять про своє житло узнати, як зареєструватись в Дії, що зроботи. Надається також консультації по пенсіям, люди питають про свої пенсії, які добавки. Такаж ми працевлаштовуємо людей, приходять до нас представники центру занятості. І приходять дітки граються наборами Юнісеф. Намагаємося допомогти усім ВПО з різних куточків нашої України”,- розказала волонтерка організації Наталія.

Фото/ переселенець Михайло з Луганська

Я переселенець з Луганщини Михайло Поляков. Прибув сюди з самого Луганську, майже з чотирнадцятого року тут перебуваю. Все мене влаштовує. Сьогодні прийшов отримати окуляри, бо трошки зіпсувався зір. А так в цілому життя, як кажуть на рівні. Знімаю квартиру, в мене пенсія 5,5 тисячи гривень, віддаю всю пенсію, а далі живи, як хочеш”,- розповів переселенець з Луганська Михайло Поляков.

Фото/ переселенка з Донетчинни Олена Петрівна

Ми приїхали з чоловіком з Торецька Донецької області. Проживаємо тут на квартирі, а сюди приїхала щоб получить окуляри. Отримали спасибі велике”, — повідомила переселенка з Донетчинни Олена Петрівна.

Фото/ маленькій відвідувачці центру ГО «ВПО України» дарують маленькі сюрпризи

Ми з Донецької області міста Торецьк. Проживаємо в селі Сем’янівкі в будинку, орендуємо, плата не дуже велика. Нас устраює. Дякуємо за допомогу”,- розказала переселенка з Донецької області, яка приїхала до хабу разом з маленькою донечкою, які волонтери подарували світловідбивні браслети.

Відео ютуб-каналу ЗАРАЗ.ІНФО / В Полтаві для переселенців ГО «ВПО України» продовжує надавати різну допомогу

***

«Даний матеріал виготовлено за підтримки ГО «Інститут масової інформації» в рамках проєкту міжнародної організації Internews Network»

DONATE

Підтримайте незалежну журналістську діяльність редакції ZARAZ.INFO

Рахунок № UA383047950000026002053729142

в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 304795), валюта UAH. Отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”, ЄДРПОУ/ДРФО 42889473 Призначення платежу: підтримка статутної діяльності . Контакти: [email protected]

***

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *