Реклама на Президентському сайті нібито роботи і закриття через тиждень КНП «УРЦ» це ляпас Зеленському від корумпованих Сєвєродонецьких чиновників?!

Факти. Комунальне некомерційне підприємство «Український реабілітаційний центр» Сєвєродонецької міської ради, яке нещодавно, а саме 9 квітня 2024 року прорекламувавшись на сайті Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України (де головою є особисто Володимир Зеленський- ред.) пафосним повідомленням “Український реабілітаційний центр із Сєвєродонецька здійснює перші кроки в підготовці до прийому пацієнтів” витративши з бюджету чималі гроші (статутний капітал згідно Юконтрол 62 024 394,00 грн) і засвітившись на сайті Сєвородонецької МВА на протязі його “створення” з моменту призначення 25.07.2023р. генеральним директором Ігора Панова тільки ВІРТУАЛЬНОЮ роботою центру з безліччю пафосних обіцянок типу  “підписали Меморандум про співробітництво щодо впровадження нафталанотерапії для ефективної реабілітації жителів Луганщини” після публікації 10.04.2024р. редакцією ZARAZ.INFO журналістського розслідування “«Дев’ятимісячний онлайн» від Сєвєродонецького «Українського реабілітаційного центру», а зарплата «300 тищ» офлайн за 5 місяців гендиректору Ігору Панову, який несвоєчасно подав декларацію“, яке викликало резонанс у суспільстві і бурхливе обговорення в соцмережах так і не надавши ні однієї послуги населенню і не отримавши ліцензій припиняє свою роботу, тобто ліквідується з 16 квітня 2024 року на підставі Розпорядження №32313А начальника Сєвєродонецької міської війскової адміністації Олександр Стрюка шляхом приєднання до КНП “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня”. Ліквідація підприємства швиденько 16.04.2024р. була зареєстрована в відповідному реєстрі (№1003831270016002848) і буде тривати для заявлення кридиторами своїх вимог до 17.06.2024р.

Скріншот

На сторінці підприємства у Facebook зазначено, що центр розмістився на Київщині в місті Ірпінь (вул. Північна, 48А) нібито в приміщенні місцевої лікарні.  Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація рік тому повідомляла, що  вирішила заснувати установу Комунальне некомерційне підприємство “Український реабілітаційний центр”. І начальник Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк особисто позиціонував його саме як новостворене, але в дійсності підприємство було зареєстрованим 29.09.2010 року, але суспільству майже не відомо, що КНП раніше здійснювало діяльность.

Коментар редакції ZARAZ.INFO

Таке поспішне, зигзагоподібне рішення можно назвати фактом і прикладом марнотратства і некомпінтентності керівних чиновників Сєвєродонецької МВА і припустити, що після річних публічних обіцянок (це більше відбувалось в віртуальному просторі інтернет), що ось-ось і КНП «Український реабілітаційний центр» буде надавати послуги, а потім різко змінити курс підставляючи особисто президента Зеленського до недовіри у суспільстві і пониження його рейтингу після рекламної публікації Український реабілітаційний центр із Сєвєродонецька здійснює перші кроки в підготовці до прийому пацієнтів на сайті Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України до приєднання до КНП “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня” є не що іншим, як намаганням приховати сліди БЕЗДІЯЛЬНОСТІ і зловживаннь протягом року на підприємстві і розмити, сховати можливий корупційний “баланс” КНП “УРЦ” в “балансі” і матеріальних засобах КНП “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня”.

Скажіть люди добрі: Ця реклама на президентському ресурсі і закриття через тиждень КНП “УРЦ”- це не є публічним ляпасом (по пониженню довіри суспільства) Президенту Зеленському від Сєвєродонецьких чиновників? І чи не є ляпосом нам всім і особисто переселенцям з Сєвєвродонецька ця минула річна рекламна компанія від чиновників на сайті Сєвєродонецької МВА і в фейсбук, що підприємство щось нібито робить?

З моменту призначення 25.07.2023р. на посаду генеральним директором КНП “УРЦ” Ігор Панов офіційно згідно несвоєчасно поданої декларації за 5 місяців роботи в 2023р. отримав 297424 грн, або в середньому 59485 грн за місяць. Якщо припустити, що такі самі гроші він шомісяція отримував і в 2024 році, то загалом на ліквідовуємому підприємстві він вже отримав майже 500 тис грн і невідомо скільки отримає типу “із-за скорочення” ще при ліквідації підприємства, яке буде тривати мінімум до кінція червня 2024р. . Також на цьому підприємстві отримували зарплати інші безрезультатні працівники по результату безрезультатності (вибачте за товтологію) майже річної нібито роботи підприємства!?

Треба відмітити, що гендиректор КНП “УРЦ” Ігор Панов отримав подяку від Київської обласної ради за сприяння надання допомоги населенню Київщини. Гарна справа? Тільки питання, саме для допомоги населенню Києвщини створювалось підприємство (ЧИ ЦЕ ТАКА ФІКТИВНА ПОДЯКА?), а переселенцям з Сєвєродонецька і Луганської області за чиї бюджетні кошти існує підприємство була надана, якась допомога від цього підприємства окрім публікацій про участь чиновників якихось заходах і обіцянок початку роботи підприємства?

І на додаток для ознайомлення публікуємо сккріншоти Розпорядження №32313А від 16.04.2024р. начальника Сєвєродонецької міської війскової адміністації Олександр Стрюка про Припинення КНП “УРЦ” з переликом ПІБ і посад членів ліквідаціонної комісії. І в цьому Розпорядженні вказана адреса ліквідації в місті Дніпро, а підприємство нібито за повідомленням у фейсбук знаходиться в Ірпіні.

Нагадаємо, що Сєвєродонецьку міську війскову адміністрацію останнім часом сотрясають корупційні скандали, про які ми писали в багатьох публікаціях, наприклад: “Деталі кримінальної справи директора Сєвєродонецької лікарні, якого підозрюють у розкраданні майже 1,5 мільйона гривень” і ” У справі «фіктивного харчування дітей в перші дні війни» стосовно заступника голови Сєвєродонецької ВЦА Кузьмінова відбулось судове засідання

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *