В евакуації КП «Сєвєродонецькводоканал» забажало купити «легковий» автомобіль за 1,38 млн грн

Коммунальне підприємство «Сєвєродонецькводоканал» м. Сєвєвроднецька Луганської області 11 листопада 2022 року на Прозоро розмістило оголошення про заупівлю легкового автомобіля вартістю 1.378.000 грн, що по курсу НБУ (36,56 грн за 1 $) складає 37.691 доларів США. Повідомляє ZARAZ.INFO

Цікаве те, що «автомобіль легковий» згідно оголошення для коммунального підприємства повинен бути позашляховиком з повним приводом і автоматичною коробкою на 7 передач, згідно технічних вимог тендерної документації і повинен бути поставлений до 15.12.2022 за адресою: місто Дніпро, вулиця Курсанта Скоробогатько, будинок 5. «Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 19 листопада 2022 року до 08.00 години».

Коментар редакції ZARAZ.INFO : 1)Таке враження, що на такому легковому автомобілі буде водієм *жінка*? А не виконуватися виробничі потреби?- *без сексизму; 2) Чому КП «Сєвєвродонецькводоканал» не виклало обгрунтовання виробничих вимог саме до автомобіля з такими технічними вимогами тендеру (що не роблять і інші витратники бюджетних коштів), а не до автомобіля без повного приводу, який може коштувати в 2-4 рази дешевше? Тобто зекономити кошти на інші потреби підприємства; 3) В країні війна і треба економити кожну копійку! А ви, як вважаєте?