Більшості ВПО припинили виплати, а чоловік голови Щастинської РДА Новикової з 2022р. почав отримувати зарплату в УСЗН Щастинської райдміністрації

Згідно декларцій голови Щастинської районної державної адміністрації Луганської області Тетяни Володимірівни Новикової її чоловік Віталій Олександрович Новиков отримав заробітну плату за основним місцем роботи в 2023 році у сумі 230847 грн і в 2022 році у сумі 152096 грн в Управлінні соціального захисту населення Щастинської районної державної адміністрації.

Увага! Згідно декларацій голови Шастинської РДА Тетяни Новикової її чоловік Віталій до 2022 року не працював в Управлінні соціального захисту населення Щастинської районної державної адміністрації, а працював в різних охоронних фірмах ( ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ-СХІД» в 2021 з річною заробітню платою у сумі 88706 грн, і 2020 роках з доходом 68080 грн, в 2019 році у ТОВ «Агенція безпеки» з доходом 62839 грн.

В Єдиному державному реєстрі декларацій в пошуку декларації за запитом «Новиков Віталій Олександрович» відсутні. Тобто Віталій Новиков отримував заробітну плату в Управлінні соцзахисту населення Щастинської РДА не як держслужбовець.

На сайті Луганської ОДА УСЗН Щастинської райдміністрації засвітилось роботою в евакуації в м. Кропивницький, саме там де знаходиться і Щастинська РДА і її начальниця.

Що тут сказати від редакції ZARAZ.INFO: 1) Як не допомогти рідному чоловіку під час війни з працевлаштуванням в державній установі, яка навіть згідно назви підконтрольна Щастинській РДА, а саме в Управлінні соціального захисту населення Щастинської районної державної адміністрації? Юридично і «комар носу не суне», але чи бачили переселенці з Луганської області в м. Кропивницькій ( і в інших містах) запрошення/конкурс на роботу в УСЗН Щастинської райдміністрації чи в інші війскові адміністрації Луганської області? 2) І як позбавлені соціальної допомоги (в 2000/3000 грн) переселенці відчувають такі трюки від чиновників з працевлаштуванням до бюджетного корита їх родичів? 3) І як тепер ефективно буде відстоювати права ВПО чиновниця Новикова у якості за сумісництвом голова Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Кіровоградській обласній військовій адміністрації ?

Нагадаємо, що дружина голови Сєвєродонецької РДА Романа Власенко, пані Алла почала отримувати заробітну плату в Щастинській РДА теж з 2022 року! Детальніше читайте: Кому війна, а дружині голови Сєвєродонецької РДА «дистанційна» заробітна плата в Щастинській РДА

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *