«Чому ми досі забезпечуємо в складчину військовослужбовців»,- Марченко. У мінфіні не розуміють проблеми із забезпеченням військових, на яких щодня виділяється 5 мільярдів

Міністр фінансів Сергій Марченко не розуміє, звідки беруться проблеми з забезпеченням військових, якщо держава щодня виділяє на сектор безпеки й оборони 5 млрд грн. Про це він сказав в інтерв’ю Forbes.

«Щоденно ми витрачаємо на сектор безпеки й оборони 5 млрд грн. Протягом кожного дня війни. Хто ще виділяє? Кажуть, місцеві бюджети і органи місцевого самоврядування. Ми порахували їхню можливість на рік – вона варіюється від 15 до 20 млрд. Тобто якщо всі органи місцевого самоврядування, всі мери скинуться, вони на чотири дні війни нам дадуть можливість продовжити. При всій повазі до волонтерів, жодні інші неурядові організації й близько не стоять з можливостями держави щодо забезпечення Збройних Сил«, – сказав він, відповідаючи на запитання про те, чому військовим досі доводиться купувати потрібні речі своїм коштом й покладатися на волонтерів.

За його словами, на військових складах має бути достатньо спорядження та зброї, тому потрібно ставити це питання конкретним виконавцям.

«Мені важко коментувати речі, які я сам не розумію. Я сам не розумію, чому ми досі забезпечуємо в складчину військовослужбовців«, – сказав міністр фінансів України С. Марченко.

Нагадаємо, щомісяця українці донатять на армію десятки мільйонів гривень. Лише за перші шість місяців 2023 року на рахунки трьох найбільших благодійних фондів країни надійшло 8,4 млрд грн.

Нагадаємо, що в ЗМІ повідомлялось, що від початку повномасштабного вторгнення РФ партнери G7 підтримали Україну на суму понад 30 млрд доларів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *