Голова Сватівської РДА Олег Сліпець в 2023р. став отримувати зарплату більше ніж у 2 рази чим у попередньому році, а більшість війскових таких зарплат не має!

Голова Сватівської районної державної адміністрації Луганської області Олег Володимирович Сліпець згідно е-декларації в 2023 році отримав заробітну плату за основним місцем роботи в сумі 964999 грн, або в середньому 80417 грн на місяць- майже як зарплата війскових на передовій і більше, чим офіцери отримують в тилу) або в 40 разів більше місячної грошової допомоги (у розмірі 2000грн), що припинили виплачувати більшості переселенців. Заробітна плата в 2023р. чиновника збільшилась більше ніж у ДВА РАЗИ(!) у порівнянні з попереднім роком, так В 2022 році чиновник отримав 448917 грн, або в середньому 37410 грн на місяць.

Згідно декларації — «Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані» від 13.01.2024р. чиновник Сліпець під Новий рік отримав 166221 грн заробітної плати, чим не дотянув до відомого рекорду свого колеги- Голови Старобільської РДА Володимира Череватого, який отримав 221 тис грн місячної зарплати під Новорічну ялинку.

Читайте: Кому війна, а дружині голови Сєвєродонецької РДА «дистанційна» заробітна плата в Щастинській РДА

Більшості ВПО припинили виплати, а чоловік голови Щастинської РДА Новикової з 2022р. почав отримувати зарплату в УСЗН Щастинської райдміністрації

Керівниця Щастинської РДА, голова Ради ВПО Тетяна Новикова задекларувала місячну зарплату в 26 разів більше виплати переселенцям

Довідка 1: СЛІПЕЦЬ Олег Володимирович. Дата народження  29.04.1969. Місце народження    с.Містки Сватівського району Луганської області. Освіта: Має дві вищі освіти. Закінчив Луганський державний педагогічний інститут, історія та педагогіка виховної роботи, вчитель історії та суспільствознавства, Східноукраїнський державний університет, магістр державного управління. Трудова діяльність: Працював інспектором, начальником відділу у пункті пропуску ”Дьоміно-Олександрівка”, начальником вантажно-пасажирського відділу, начальником митного поста ”Лантратівка”, головним інспектором митного поста – начальником митниці у пункті пропуску ”Дьоміно-Олександрівка” Старобільського митного поста Луганської області, головним спеціалістом загального відділу апарату Троїцької районної державної адміністрації, першим заступником голови Троїцької районної державної адміністрації.

Довідка 2: Міські військові адміністрації зобов’язані здійснювати свою діяльність тільки на відповідній території де вони створені, це витікає з вимог ЗАКОНу УКРАЇНИ «Про правовий режим воєнного стану» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3… : Стаття 4. Військові адміністрації 3. Військові адміністрації населених пунктів утворюються в межах територій територіальних громад, у яких сільські, селищні, міські ради та/або їхні виконавчі органи, та/або сільські, селищні, міські голови не здійснюють покладені на них Конституцією та законами України повноваження, а також в інших випадках, передбачених цим Законом. Стаття 15. Повноваження військових адміністрацій 2. Військові адміністрації населених пунктів на відповідній території здійснюють повноваження із: — далі перелік із 47 повноважень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *